2777
2789
عنوان

چرا آقایون درخواست میدن؟ مثلا فک میکنن که...

| مشاهده متن کامل بحث + 13974 بازدید | 349 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 همین امروز یه مرده بدون این که بشناسیم همو یا کلامی باهم حرف بزنیم درخواست داده 

کاملا هم مشخصه نیتشون چیه

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈

مرض دارن

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2796

یه مرد البته بلانسبت مرد ها یک موجود نر چرا باید به این سایتم رحم نکنه؟یعنی انقدر حیوون صفتن اگر مردا یک صدم وقتی که برای پاچه خواری بقیه تو فضای مجازی میذارن رو برای زن خودشون میذاشتن نود درصد مشکلات زندگیشون حل بود 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
الان همشون میان میگن ما تابحال به کسی درخاست ندادیم    

عجب 

«عند الله لا تموت الأمنيات»نزدِ خدا آروزها نمی‌میرَند🤍🌱️               اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دقیقا 😂😂 بعدم مردی که اینجا عضوه تهش معلومه 

نمیگم سایت مال خانوماس نههههههه

ولی خب واقعیت اینه که محیط اینجا تقریبا زنونه اس، مشکلات حرفا و تایپکا اکثرا مسائل مربوط به خانوماس 

یه ذره یه جوریه وقتی آقایی اینجا عضو باشه 

یا دنبال شکاره یا خاله زنک

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...

پس من مرد هستم چرا درخاست نمیدم ...فازشون معلوم نیست بیخیال خااا ک تو سرشون😂😂😂ممد ۱۹۷۰آبرومونو بردی برادر من با این کارات قتل میکردی بهتر بود😂

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

به وضوح دیدم😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

بعضیاشونم میگن خانما مارو ول نمیکنن از بس درخواست میدن😁

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ