2777
2789
مبارکه🙂هر کس سلیقه ای داره ولی توتهران ۹۰درصد این طرح ها رو نمیپسندن.عاقبت بخیری بشید این مهمه

اره دیگه سلیقه ایه ولی به تهران و اصفهان و کاشان نیست ،اینحا هم خیلی طرح های لاکچری و شیکی داره ولی خب سلیقه ی نامزدم این بوده که من خیلی دوسش داشتم واقعن قشنگ بودن😍

نه متاسفانه نکرد    

بهش گفتم یه چیزی بگم ناراحت نمیشی و هیییییچی نگف 

ولی خوشحالم که اقلا تو به جاش متوجه شدی 

به نظرم این صحبتا اصلا نه قشنگه نه جاشه 

و در آخر استارتر عزیز بختت مثل گل و شیرینیت همینطور رنگارنگو شاد و شیرین باشه 🤍🤍🤍🤍

کاربری  برای سه نفر است 🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴 جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم گل خواستگاریم سبد داشت و خیلی خوشگل بود اونم ۱۳ سال پیش حیف عکس ندارم لیلیوم سفید و رز قرمز  ...

آخ منم عکسشو نداشتم داخل گوشیم ولی چون اون موقع واسه دوستم عکس فرستاده بودم اون داشت و واسم فرستاد

2803
بهش گفتم یه چیزی بگم ناراحت نمیشی و هیییییچی نگف  ولی خوشحالم که اقلا تو به جاش متوجه شدی  ...

عزیزم همه متوجه شدن ولی سعی کنید فقط انرژی مثبت به اشتراک بذارید یعنی فقط وقتی از چیزی خوشتون اومد نظر بدید اگه نه ساده بگذری.

این چ کاریه واقعا بعضیا حرف نزنن نمیگن طرف لاله

بیخیال آدمی نیستم زود ذهنیتم نسبت به چیزی بد بشه و فکرم درگیرش بشه واقعن به نظرم قشنگترینه مخصوصا که سلیقه ی خودشه😍 

میشه بپرسم چرا عزیزم؟

شوهرم خودش شهر دیگه بود و دوست بودیم باهم

پدر و مادرش ک فامیل نزدیکم هستیمو فرستاد خواستگاری اونام با یه جعبه شیرینی اومدن گل نیاورده بودن منم به شوهرم ک گفتم ناراحت شد ازشون پرسیده بود چرا گل نبردین گفته بودن گرونه از ما نباید انتظار گل داشته باشن ک فامیلیم

بهش گفتم یه چیزی بگم ناراحت نمیشی و هیییییچی نگف  ولی خوشحالم که اقلا تو به جاش متوجه شدی  ...

دیگه بعضیا دست خودشون نیست نمیتونن حسادتشون رو نشون بدن ادم واقعا میمونه چی بگه 

عزیزم همه متوجه شدن ولی سعی کنید فقط انرژی مثبت به اشتراک بذارید یعنی فقط وقتی از چیزی خوشتون اومد ن ...

منم منظورم همین بود دیگه دقیقا همین حرفای شما 

داشتم همینا رو به اون خانومه میگفتم 

کاربری  برای سه نفر است 🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴 جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
شوهرم خودش شهر دیگه بود و دوست بودیم باهم پدر و مادرش ک فامیل نزدیکم هستیمو فرستاد خواستگاری اونام ...

عجب مهم شوهرته که براش مهمی و اون لحظه اونم ناراحت شده،مطمئن باش اگه خودش بود بهترینش برات می‌آورد مخصوصا که قبلش با هم دوست بودین و معلومه عاشقته 

مرسی از مهربونی و خوش قلبی که داری فدات شم🩷🌸 

🌹

2801