2777
2789
عنوان

به نظرتون تو این شرایط بچه دوم اوردن بد نیست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 68 پست
عزیزم تحت هیچ شرایطی وقتی میدونین موقعیتش نیست بچه نیارین به آینده ی بچه هم باید فکر کرد ، به این م ...

بله قشنگم خودم اعتقادی ندارم حالا جدا از بحث پول من اعصابمم اروم نیست که بتونم با بچه خوش رفتاری کنم میترسم مدیونشون شم

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوتا دارم عزیزم  میگه دوتا دیگه بیار بشیم 6 تا  خودمم عاشق بچه ام ولی بقول شما شرایط ...

اره واقعا خدا حفظشون کنه عزیزم باز خداروشکر بچتون همبازی داره

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
2796
بله قشنگم منطقی که نگاه میکنم واقعا هیچجوره نمیتونم اقدام کنم ولی عاطفی که به گریه های بچم نگاه میکن ...

عزیزم نبایداینجوری به قضیه نگاه کنی. شما دوست داری فقط یک فرزند داشته باشی و فقط از پس یکی بر میای و این تصمیمت برای زندگیته. پسر یا دختر شما اگر بزرگ شد و همچنان احساس تنهایی داشت می تونه ده تا بچه بیاره تا از تنهایی در بیاد

بچه‌دار شدن فقط و فقط زمانی درسته که هم شما هم همسرتون کاملا از نظر ذهنی و روحی و البته جسمی آمادگی ...

دقیقا به خاطر همین مردد هستم چون نه من نه همسرم حتی برای این بچمونم اصلا وقت نمیزاریم و حق داره احساس تنهایی کنه چون یکسره خودش با خودش بازی میکنه حرف میزنه

بله قشنگم خودم اعتقادی ندارم حالا جدا از بحث پول من اعصابمم اروم نیست که بتونم با بچه خوش رفتاری کنم ...

معقولانه ترین تصمیم اینه که بچه نیارین

برای رفع احساس تنهایی بچتون هم مهدکودک رو پیشنهاد میکنم 

بهتره توی محیطی باشه که بچه های همسن و سال خودش هستن

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
منم حوصله و اعصاب برا دومی نداشتم، نیاوردم، خیلی هم خوشحالم و خداروشکر میکنم 

شما بچتون چیزی نمیگه ؟ چیکار میکنید که حس تنهایی نکنه؟

بله قشنگم منطقی که نگاه میکنم واقعا هیچجوره نمیتونم اقدام کنم ولی عاطفی که به گریه های بچم نگاه میکن ...

نه عزیزجانم این که خودخواهی نیست! خودخواهی بدبخت کردن یه بچه مظلومه فقط چون در زمان اشتباهی به این دنیا آوردیدش.

شما الان کاملا دارید مسئولیت زندگی کودکتون رو قبول می‌کنید و منطقی تصمیم می‌گیرید، که بهترین کاریه که می‌تونید بکنید.

متوجهم که دیدن غم بچه چه زجریه. مخصوصا وقتی نمی‌تونیم درموردش کاری بکنیم. اما به نظرم دنبال راه های دیگه‌ای برای برطرف کردن تنهاییش باشید. مثلا ثبت نام کردنش توی کلاس های گروهی، بردنش توی پارک تا با بچه ها دوست بشه و بتونه هر چند روز یک بار ببینتشون، و چیزای دیگه

شما دیگه مادر هستید ، در برابر نیازهای فرزندتون پاسخگویید ، نباید ب بچه ظلم کنید و تک فرزند نگهش دار ...

جدا خدا لعنتم کنه بخدا ای کاش به قول شما قبل اینکه بچه دار شم فکر اینجور جاهارو هم میکردم

الان خودت فکر کن ببین تازه اقدام کنی تا مدتی زمان میبره بعدشم بارداری و زایمان و تا بچه ی بعدی راه ب ...

بله حرفتون کاملا صحیحه

دقیقا به خاطر همین مردد هستم چون نه من نه همسرم حتی برای این بچمونم اصلا وقت نمیزاریم و حق داره احسا ...

چرا عزیزم 

من با بچم بازی میکنم پدرشم همینطور 

اصلا دلش خواهر یا برادر نمیخاد ۸سالشه می‌ره ماشین باباشو روشن می‌کنه از پارکینگ در میاره فکرش به این چیزاس تفریح نه خواهر و برادر 

والا نمی‌دونم بقیه میگن انگار خواهر و برادر ما چه گلی به سرمون زدند

خواهر و برادر مخصوصا با اختلاف سنی بالا اکثرا نه تنها همبازی نیستن بلکه کوچیکه مزاحم خواب و تفریح و درس خوندن و مخارج و فضای در اختیار بزرگه هست. (از نظرخود بچه چون مدت زیادی همه چیز متعلق به خودش بوده و حالا یه مزاحم اومده). در آینده هم اکثرا بعد از ازدواج روابط محدود دارن. الان دنیا به سمت روابط اجتماعی با رفقا میره