2777
2789
عنوان

من نتونستم هنوز ازدواج كنم و واقعا قسمت بودن الان يه روحاني

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 61 پست

عزیزم اولا اینایی ک تا الان اومدن جفت شما نبودن دوما سختگیری رو بزارید کنار پسری اومد اخلاق داشت و اهل کار بود قبول کنید تجربه خودمو گفتم برای منم از این چرندیات زیاد گفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما صلاحت نبوده عزیزم فعلا شاید خدا میخواد یه سال دیگه دوسال دیگه اصلا دو روز دیگه برات یکی و بیاره ...

منم به قسمت اعتقاد دارم ولي تلاشي در زمينه ي ازدواجم نميكنم يعني اصلا بيرون نميرم ميگم شايد خودم مقصرم! ولي دوسم ندارم مگ كاري داشته باشم😑

2796
عزیزم اولا اینایی ک تا الان اومدن جفت شما نبودن دوما سختگیری رو بزارید کنار پسری اومد اخلاق داشت و ا ...

آره جفت نبودن و من الان خوشحالم كه نشدن اونا

فقط اينو كه باهميم نگران اينم چون اينو ديگه دوس دارم يرا همين ترسيدم چون گفت اگه مانعاتو برطرف نكني اينم ميره

تازه گفت سيد و روحانيه و كلي وقت گذاشت با من حرف زد من حتي كسي كه ميگفت سيد و مدافع حرمه ديدم كه سو ...

وقت میزارن یه جوری حرف میزنن که نگومن هفت ماه بایکی بودم خودش میگفت آن دعا نویس بده فلانه پول میگیره من نمیگیرم خودش درغفا پول میگرفت

منم به قسمت اعتقاد دارم ولي تلاشي در زمينه ي ازدواجم نميكنم يعني اصلا بيرون نميرم ميگم شايد خودم مقص ...

من دوستم اینستاگرام آشنا شد با همسرش ببین اصلا دو ماه هم نشدا بعد یه ماه حرف زدن گفت بیا خواستگاری اونم اومد و الان در شرف ازدواجن و خانواده ها هم اوکی دادن

آره جفت نبودن و من الان خوشحالم كه نشدن اونا فقط اينو كه باهميم نگران اينم چون اينو ديگه دوس دارم ي ...

چرت گفته اگر جفتت باشه بهم میرسید به راحتی اگر نشد یعنی بازم جفتت نبوده

وقت میزارن یه جوری حرف میزنن که نگومن هفت ماه بایکی بودم خودش میگفت آن دعا نویس بده فلانه پول میگیره ...

تعجب كردم اگه اونهمه مشتري دارن چرا بايد وقت بزاره

تازه شماره پروندم بهم داد😐😐

من دوستم اینستاگرام آشنا شد با همسرش ببین اصلا دو ماه هم نشدا بعد یه ماه حرف زدن گفت بیا خواستگاری ا ...

من اینستام هر کی بیاد دایرکت جواب نمیدم 😀 کلا دوستدارم ازدواجم شهری ک خودم میخوام باشه برا همین تو شهر خودمون بیرون نمیرم ديگ اميدوارم اگه قسمته خودش جور شه😬

من اینستام هر کی بیاد دایرکت جواب نمیدم 😀 کلا دوستدارم ازدواجم شهری ک خودم میخوام باشه برا همی ...

اتفاقا اینام هرجفتشون یه شهر بودن 

اون یکی دوستمم همسرش یه شهر خیلی دور بود😂

منم مثل شمام اصلا قبول نمیکنم درخواست کسی رو