2777
2789
عنوان

دارم دق میکنم واقعا چوب چی رو داریم میخوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2475 بازدید | 111 پست
بعنوان ی خواهر تنها کمکی میتونی کنی همینه دیگه خودش باید فکر کنه .خودش ضامن زندگی خودش وایندش ..اطرا ...

آخه من بیشتر غم و غصه ام پدر و مادرم هستن . اونا رو چیکار کنم مادرم از پشت تلفن انقدر عصبی بود و داد میزد که گفتم سکته میکنی ولش کن فقط مجازی بوده و غریبه ولی قبول نمی‌کرد همش میگفت پدرت بهم گفته که انقدر آزادش نذار من گوش نکردم 

آخه من بیشتر غم و غصه ام پدر و مادرم هستن . اونا رو چیکار کنم مادرم از پشت تلفن انقدر عصبی بود و داد ...

بمیرم🥲🥲🥲حق داری.پدرمادر نمیتونن کنار بیان ک ..انشاالله حل میشه..کاش سرعقل بیاد خواهرت

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
اگه همچین سرچی کرده باشه یعنی عکس فیک فرستاده از خودش نفرستاده 

خدا کنه دیگه طاقت این یکی رو نداریم . عمه ام که به خاطر حاضر جوابی خواهرم همش نفرینش می‌کنه الکی . خالمم که به خاطر این که به پسرش جواب رد دادیم کلی نفرینش کرد که خوشبخت نمیشی با این پسره . نفرین های مردم دامن رو ما رو گرفت. درست بعد نامزدیش ارتباط پیدا کرده این قضیه خیلی مشکوکه شاید کار یکی از فامیلامون باشه 

آخه نفرین چرا  فامیلاتون مشکلی چیزی دارن ؟

عمه هام که به خاطر این که بابام بهشون پول نمی‌ده . همشون شوهر دارن بازم توقع دارن . پدرم بهشون کمک می‌کنه ولی توقع اونا خیلی بیشتر از این حرفا ست. پسر عمه ام هم خواستگار همین خواهرم بود و پسر عموم. ناراحتی زیادی بین پدرم و عموم و عمه ام پیش اومد . پسر خالمم که خیلی عاشق بود خالم هزار دفعه اومد خواستگاری جواب رد که دادیم شروع کردن به نفرین و اینا