2737
2734

من این ماه چهارمم بود ک بازم نشد😔خیلی ناامید شدم

شما ماه چندم مامان شدید؟

از تجربه هاتون بگید؟

ممنون راهنمایی میکنید 

درضمن سونو واژینال دادم سالم بود فقط آندومتریوز ۲ سانتی تو تخمدان راست دارم

ذخیره تخمدان ۲.۳ بود 

فولیک اسید ۴۰۰ هم شبی یکی میخورم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندسالته عزیزم؟ من و همسرمم امروز یکم بحث داشتیم سر بچه من نمیخوام اون میگه دیره زودتر باید بچه دا ...

من ۲۸ سالمه توروخدا دست دست نکن بیار زودتر

هرچه زودتر بهتر

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2742
انشالله هرچی زودتر فندوقت میاد تو دلت  لایک کنید لطفا

الهی آمین😔التماس دعا

چندسالته عزیزم؟ من و همسرمم امروز یکم بحث داشتیم سر بچه من نمیخوام اون میگه دیره زودتر باید بچه دا ...

شما چندسالته؟

2740
من ۲۴‌ام همسرم ۳۴ یعنی سن بالاتر بره سخت میشه بارداری؟ حالا میخواستم واسه ارشد بخونم که ۲ سال طول ...

نه خالم تو ۴۰سالگی با یه اقدام با بارداری موفق طی کرد بچه هم سالم

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
من ۲۴‌ام همسرم ۳۴ یعنی سن بالاتر بره سخت میشه بارداری؟ حالا میخواستم واسه ارشد بخونم که ۲ سال طول ...

منم ۲۴ سالمه بین خوندن ارشد و اقدام به بارداری دودلم

همسرمم ۳۱ سالشه

به نظرت نمیشه دوتاش باهم؟

منم ۲۴ سالمه بین خوندن ارشد و اقدام به بارداری دودلم همسرمم ۳۱ سالشه به نظرت نمیشه دوتاش باهم؟

آخه من شاغلم هستم

شاغل بودن همراه با درس خوندن خیلی سخته فکر کن بچه‌ هم بیاد روش

بعد ما خونه هم نداریم یه واحد تو برج پیش خرید کردیم معلوم نیس اصلا کی آماده شه

آخه من شاغلم هستم شاغل بودن همراه با درس خوندن خیلی سخته فکر کن بچه‌ هم بیاد روش بعد ما خونه هم ند ...

منم شاغلم 

و همسرم میگ نمیتونی همه رو باهم مدیریت کنی از بین درس و بچه یکیو انتخاب کن و اصراری هم نداره بچه دار شیم خودم دوست دارم  ۳ سال ازدواج کردم

منم شاغلم  و همسرم میگ نمیتونی همه رو باهم مدیریت کنی از بین درس و بچه یکیو انتخاب کن و اصراری ...

خیلی سخت میشه🥴

خونه و ماشین دارین؟

من میگم تکلیف خونه مشخص شه بعد همسرم میگه این همه آدم مگه خونه داشتن

خیلی سخت میشه🥴 خونه و ماشین دارین؟ من میگم تکلیف خونه مشخص شه بعد همسرم میگه این همه آدم مگه خونه ...

خودم و همسرم ماشین داریم اما خونه نه 

خونه ی بابام میشینیم و نگرانی نداریم از بابت اجاره چون رهن کردیم

انشالله که بهترین ها براتون پیش بیاد مهربون جان

2706