2777
2789

یا خودتون ارایش میکنین صورتتونو؟

چه فامیل  نزدیک چه دور..

بیا اینجا اگه حال دلت خوب نیس رفیق🙂چون من اینجا ارامش رو به روح و قلبت تزریق میکنم🫠🧚‍♀️https://rubika.ir/rozmaregiiiiiimee.        .ایدی کانال:@rozmaregiiiiiimee.  روی لینک دعوت نگه دار باز کردن بزن میاد خوشگلممم

خودم

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

خوذم 

هروقت رفتم آرایشگاه ریدن تو میکاپم😭

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
خوذم  هروقت رفتم آرایشگاه ریدن تو میکاپم😭

دقیقا

منم تصمیم گرفتم دیگه نرم و خودم ارایش کنم خودمو

بیا اینجا اگه حال دلت خوب نیس رفیق🙂چون من اینجا ارامش رو به روح و قلبت تزریق میکنم🫠🧚‍♀️https://rubika.ir/rozmaregiiiiiimee.        .ایدی کانال:@rozmaregiiiiiimee.  روی لینک دعوت نگه دار باز کردن بزن میاد خوشگلممم

دور خودم

نزدیک آرایشگاه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2801