2733
عنوان

تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 96 پست
اره درسته ....ممنون ک انقد کمکم کردی مهربون الهی خیرش برگرده به زندگیت و بچه هات  برام دعا کن ...

به امید خدا سال دیگه این موقع نینیت بغلته🌹

باردار شدی سوالی داشتی هم ازم بپرس🤭

سر این آخری متخصص شدم بس دکتر و آزمایش رفتم😵‍💫

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
به امید خدا سال دیگه این موقع نینیت بغلته🌹 باردار شدی سوالی داشتی هم ازم بپرس🤭 سر این آخری متخصص ...

چشم مرسی مهربون 

الهی خیر از زندگی و بچه هات ببینی 🥰😘

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم چرا هرچی نذر میکنم توسل میخونم و ... فایده نداره

من که دیگه اعتقاداتمم کمرنگ شده.

دعا و اینا مستحبات دیگه صفره صفرم گذاشتم کنار

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭
من که دیگه اعتقاداتمم کمرنگ شده. دعا و اینا مستحبات دیگه صفره صفرم گذاشتم کنار

توکلت به خدا باشه الهی به حق امام زمان به زودی یه قندق شیطون بیاد به دلت 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
توکلت به خدا باشه الهی به حق امام زمان به زودی یه قندق شیطون بیاد به دلت 

ان شالله یه کنجد کوچولو هم برای شما جوونه بزنه

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭
ان شالله یه کنجد کوچولو هم برای شما جوونه بزنه

چند سالته ؟

چند سالته ؟

۳۱/۲

۳۱/۲

زیادم نیست خوبه خیلی وقته ازدواج کردی؟

زیادم نیست خوبه خیلی وقته ازدواج کردی؟

زیاد نیست اما کمم نیست. اره خیلی وخته

زیاد نیست اما کمم نیست. اره خیلی وخته

توکل کن به خدا 😘این ماه دیگه هردومون مامان میشیم 

من هی به همه میگم زود بی بی چک نزنید و بیخیال باشید خودم دو روز مونده ب موعدم زدم منفیه. فک نکنم با ...

عزیزن بهههههترین راه رفع تنبلی ، کم کردنه وزنه 

اگه واقعا عجله دارین شروع کنین به وزن کم کردن اول قندای مصنوعی رو کم کنین بعد یه مدت از قاشق برنجتون کم کنین ، بعد میتونین کم کم خوراکی هایی که روغنشون بیش از حده رو حذف کنین البته همه ی اینا با روزی نیم ساعت ورزش خونگی یا پیاده روی باشه! 

2706