2777
2789
بنظرتون بهترین چله چیه ادامه بدیم من نماز شب سختمه یاسین و معراج خوبه؟ یا زیارت عاشورا بخونم؟

نمیدونم ولی به نظرم زیارت عاشورا باصدلعن وصدصلوات اخرش 

خدا حاجتروات کنه عزیزم وبه آرامش برسی 😍🥰

۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
سلام خوبی عزیزم خداروشکر  حتما شما خیلی پاک و بی گناه بودی که حاجت روا شدی

اگه بری سمته خدا محاله دستتو نگیره بی گناه که تکلیفش مشخصه پاکه مهم اینه خدا رحمتشو به گناه کارم نشون بده

۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اگه بری سمته خدا محاله دستتو نگیره بی گناه که تکلیفش مشخصه پاکه مهم اینه خدا رحمتشو به گناه کارم نشو ...

الهی قربونت برم عزیزم دلم روشن شد با این حرفت . هر چند زندگیم یه طوریه که خیلی ناامیدم

2802