2733
عنوان

آخرهفته بله برون دخترعمویه 16سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 82 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولی خب خواهر زاده شوهرم ۱۶سالش بود عقد کرد بعد ازدواج الانم دخترش ۲سالشه ولی خیلی فهمیده ترو عاقل تر ...

خدایی نکرده قصد جسارت ندارم

ولی بنظر من اون دختر خیلی سختی میکشه تو اینده

بزارین مثل همسن و سالاش شیطنتاشو بکنه

من خودم بچگی همین بودم‌

رسیدم به راهنمایی دبیرستان تو دوستی به مشکل خوردم

چون از نظرم تفریحات هم سن و سالام خیلی الکی و وقت نبف کنی بود... 

نمیتونستم از دوستی لذت ببرم:)

فقط به خاطر این که از بچگی بهم یاد دادن بزرگ باش خانم باش

خیلی چیزای دیگه هم هست این یه نمونشه

نمیگم خیلیی شیطونی کنه

ولی حداقل بزارین یه ذره مثل هم سن و سالاش باشه

احساس خفگی میکنم!!!!😔بغض گلویم را رها نمیکند🥺..                                                                                                                عه لباسمو برعکس پوشیدم فکر کردم عاشق شدم!!! هیچی اقا حله🖐🏻😎
زیر۱۳؟

اره . ۱۱ سالهو ۹ ساله و نزدیک ۱۳ 

وای نمیدونید که .

خانواده هاشون داشتن از خوشحالی پرواز میکردن 

خوده دخترا فقط میخندیدن و شاد و....

انگار دنیارو بهشون داده بودن 

اما الان  ....افتضاح ان افتضاح . عروسیشونم گذشته

.

زود ولی شاید خوشبخت شد ولی زود بزرگ میشه چون زود شر شوهر داری د خونه داری رفت زود از پا در می افته الان شاید نفهمه بعد ۱۰ سال ۲۰ سال دیگ میفهمه چ غلطی کرده و حیف کرده خودش رو نمیدونم پسر چی کارا ولی دخترا صبر کنن خاستگار بهتری براشون میاد

شاید کار اونا نادرست یا غلطه باشه ولی به این فکرکنید که به ما مربوط نیست بجای اظهاره نظر براشون آرزو خوشبختی بکنین و فقط زمانی که ازتون نظر خواستن شما پیشنهاد بدین.

چه بسا افرادی ک تو سن کم ازدواج کردن و خوشحال و خوشبختند و چه بسا کسایی که ناراضین.

۱۰تا خواستگار😳 ظاهر دختر عموت چجوریه؟؟اجتماعیه؟

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
خدایی نکرده قصد جسارت ندارم ولی بنظر من اون دختر خیلی سختی میکشه تو اینده بزارین مثل همسن و سالاش ...

اره عزیزم شما درست میگی 

اما دختر من که نیست بذارم راحت باشه مادرش به راحتی یه لشکرو رهبری میکنه با خواهر خودش الان چندساله قط رابطه هست که چرا گفته سن دخترت کمه عروسش میکنی، کسی جرات حرف زدن نداره من خودم سه تا دختر دارم هنوز کوچیکن ولی با پدرشم صحبت کردم تا درس دانشگاه شغل نداشته باشه حرف ازدواج کسی جلو نکشه هرچند به هرکی میگم من دخترامو زود عروس نمیکنم سری تو جوابم میگن الان میگی چون کوچیکن بذار بزرگ شن یه خواستگار خوب پولدار بیاد خوبم قبول میکنی😐

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
خوب این زود بزرگ شدن خوب نیست هر چی اندازه و میزان خودش

نه نمیگم بعد ازدواجش عاقلانه رفتار میکنه کلا از همون بچگی با همه فرق داشت

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
خیلی خوشگله سفییید وقدبلند  موقعیت خانوادشم خوبه باباش پولداره

پولفرام زود ش هر دادن من حدس زدم وضعشون شاید خوب نباشه دادن خوب شاید پسر هم پولدار و خوشگل و خوبه ولی خاستگار بهتر می اومد براش دیگ چون میگی‌خوشگل دختر پولدار هستن

الان مثل قدیم نیست سن بلوغ خیلی پایین اومده به نظرم اگه پسره شرایط عالی داشت دختر زودتر ازدواج کنه بهتره الان تو همین سایت چقدر تاپیک هست طرف میگه خواستگار ندارم در صورتی که میبینی سنشم خیلی کم هست 

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜

بنظر من که خوبه حتما پسر خوبیه که قبولش کردن حالا دوس پسر داشته باشه خوبه هزارتا بلا سرش بیادتازه میگی خوشگله صددرصد پسرا دنبالش هستن

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2706