2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس حیف نون لطفا

میترسم اشنا پیدا بشه وگرنه میذاشتم😂🌚

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
2796
سرد مزاج رو از کجا فهمیدی؟😂

کم پشت بودن ریش👍کم بودن سطح تستوسترون هورمون مردانه و در نتیجه میل جنسی کم.که اوایل رابطه به علت هیجان و اشتیاق متوجهش نخواهید شد

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

و بنظرم ادم خوبیه اما مامانی

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

صبور برونگرا مهربون و وفادار به دوست کمی پرحرف احساسی صافوساده 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🦋▫️کمک به حال خوب شما ،باعث افتخار من هست🌝ساحرشب هستم انرژی بخش درمانگر روح، خواهان عدالت و آرامش 🪔حس6 فقط یک سوال آخرین تاپیکم، جایی تگ نکنید پاسخ نمیدم▫️درخواست دوستی رد میشه ،قضاوت های بی‌جا بخشیده نمیشه ، احترام از خط قرمز من هست پس درست صحبت کنید❗ مشاور تخصصی پوست،مو و زیبایی، و نماینده فروش محصولات آرایشی و بهداشتی زیرنظر بزرگترین شرکت برتر درایران🍀💚کمکی از من ساختست درخدمتم. •° 
کم پشت بودن ریش👍کم بودن سطح تستوسترون هورمون مردانه و در نتیجه میل جنسی کم.که اوایل رابطه به علت هی ...

جالب بود 👌🏻👌🏻

هر لایک یه لعنت پس کله اکس خیانتکارم
کم پشت بودن ریش👍کم بودن سطح تستوسترون هورمون مردانه و در نتیجه میل جنسی کم.که اوایل رابطه به علت هی ...

نهههه پس همسر من تقصیر ریششه که اینقد هاته😐😐😐😐

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
نهههه پس همسر من تقصیر ریششه که اینقد هاته😐😐😐😐

تقصیر بالا بودن سطح تستوسترون بدنشه