2777
2789
عنوان

دیشب شوهرم به بابام گفت بی نامو....😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 220384 بازدید | 484 پست

اگه راست میگی کار بابات خیلی زشت بوده حالا شوهرت جوون وکله شقه بابات که دیگه سنی ازش گذشته این رفتارا چیه.

خب طرف شوهرته اومده حرف بزنه باهات میشد خیلی بهتر ازاین مدیریت کنه 

کربلا به ماآموخت اصلح راانتخاب کنیم حتی اگر72نفر باشیم 💔         باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر   💞      💞   گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهود ی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ..رئیسی عزیز خستگی نمیشناخت....ما رجایی را شنیدیم و رئیسی را دیدیم                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من هیچ حرف دروغی نزدم تو یه تاپیکم گفتم 26چون نمیخواستم شناسایی بشم بخاطر اینکه دخترخالمم اینج ...

سنت هم کم نیست ولی چرا اینقدر نابالغ رفتار می‌کنی ؟؟؟؟

شوهرت کتکت زده طوریکه آسیب دیدی و پدرت ناراحت شده گفته برنگرد و شما باز اینجور غشو ضعف میری برا شوهرت عجیبه واقعا برام 

دختر من بودی دست و پاتو میبستم نمیزاشتم به حماقت خودت ادامه بدی و با اون آدم بمونی

2796

من نظر بقیه رو نخوندم ولی حالا که خودت به قهر رفته بودی باید پشت بابات میبودی. وقتی به پدرت گفت بی ناموس باید ادبش میکردی میگفتی غلط کردی به پدرم توهین میکنی نه که پشت باباتو خالی کنی بخاطر شوهری که هیچ آینده معلومی باهاش نداری

بخدا من راست میگم اعصابم خورد بود اومدم تحلیه کنم بدتر شد

میدونم عزیزم،تو این سایت همه دنبال مچ‌گیری هستن واصرار دارن که خودتووحرفاتو ثابت کن دیگه به این فکرنمیکنن که اگه این طرف میخواست شناخته بشه چرا میاد این سایت که ناشناس باشه آخه 

اسی  عزیز من کاملااا درکت میکنم میدونم حالت چطوره.عزیزم یکم تودار باش.اولا که تو رفتی خونه ی پدرت نباید جیک و پوک زندگیتو میگفتی براشون.میگفتی با شوهرم مشکل دارم اومدم چند وقتی اینجا باشم که حل بشه.بزار این بشه بار اول و اخر که دعواتون اینقدر عمق پیدا میکنه.شوهرت دوستت داره مشخصه بزار یکم ترس تو دلش بیفته.

❤️چجوری میشه یکی رو که بیشتر سالای عمرتو باهاش زندگی کردی اینقدررر نامرد ازآب در بیاد❤️چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
من زدمش تو اگاهی

چه اهمیت داره این کارت آخه جز اینکه شخصیت خودتو پایین اوردی؟؟؟؟

ببخشید مگه جنگله که اون شما رو بزنه و شما اونو؟؟؟؟

ما انسانیم و باید بتونیم از راه گفت گو مشکلاتمون رو حل کنیم

خانما من هیچ حرف دروغی نزدم تو یه تاپیکم گفتم 26چون نمیخواستم شناسایی بشم بخاطر اینکه دخترخالمم اینج ...

جانم 

نه تو دروغ نگفتی

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤