2752
2734

کسی تست بو علی سینا رو تو بارداری،روی شکم یا نبض انجام داده؟تو بارداری رو شکم درست در میاد یا نبض؟

آره 

رو هردو درسته 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچکدوم سونو

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
من رو نبض دست میگیرم بالا پایین میره سمت بازو میشه پسر،اما رو شکم خیلی واضح نیس. بعضیام‌میگن تو بار ...

نمیدونم برعکس میشه یا نه 

ولی خب نبض فکر کنم بهتر باشه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من رو نبض دست میگیرم بالا پایین میره سمت بازو میشه پسر،اما رو شکم خیلی واضح نیس. بعضیام‌میگن تو بار ...

بچه اولته؟

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بله من انجام دادم درست بود 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

من۱۲هفتمه خیلی این تست رو انجام دادم قبا بارداری روی هرکی بگی انجام دادم درست بوده میدونی که روی ادم مجرد هم نشون میده و درسته من رو مامانجونم هم انجام دادم تعداد بچه ها و ترتیبشون درست بود ولی روی هر بارداری انجام دادم برعکس بود روی خودم هم اشتباه میشه یه بار دختر یه بار پسر 

ولی قبل بارداری پسر میشد الان سونو ان تی گفته احتمال دختر هست منتظرم سونو ۱۸هفته برم ببینم چیه

این۵امین کاربریمه 😉
من۱۲هفتمه خیلی این تست رو انجام دادم قبا بارداری روی هرکی بگی انجام دادم درست بوده میدونی که روی ادم ...

خب تو بارداری الان انجاام بده ببین چی در میاد،شاید درست باشه