2777
2789
عنوان

معجزه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 78946 بازدید | 922 پست
همچنین 💔این دنیا برای بعضیا خیلی سخت میگیره الان باید زندگی کنیم نه مثل من ۲۴ساعته تسبیح به دست با ...

خجالت بکش دختر حالا چه الان چ ۳۰ سالگی ازدواج کنی چ فرقی داره

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من از نماز اول وقت معجزه دیدم، یکسال نمازا همش و حتی صبح رو هرجا بودم سروقت میخوندم حالا نه به ...

بنظر من ب این چیزا نیس 

من خودم نماز شب میخونم 

زیارت عاشورا

همیشه نمازم سر وقت بود الان مدتیه ک همیشه سر وقت نیس گاهی دیر میشه، دوس دارم ازدواجم جور بشه ک هتوز نشده 

دختره میبینی نه نماز بلده نه روزه میگیره خیلی راحت ازدواج کرده 

رندگی های خوب همه چی عالی،،،،

حالا خدا بخواد حاجتتو بده با یه صلوات م میده 

نخواد نده ک هیچی

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
یه نذری هست که میگن رد خور نداره یه بلاگره هست همه بهش میگن که خیلی دلش پاکه و هزاران نفر به ارزوشون ...

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

فرزانه هستم

عزیزم میشه لطفا ب بلاگره بگین هروقت رفتن امامزاده لطفا برام دعاکنن مرسی از لطفت عزیزلم

2799

آخه 21 سالگی که سن این فکرا و ناراحتی نیست!فقط باید وقتش بشه و خدا خودش بخواد.زشت باشی یا زیبا یا بی سروزبون یا هرچی اصلا مهم نیست.من الان بالای 35 هستم و مجرد و واقعا هر چی فکر میکنم بین همه دخترای اطرافم که ازدواج کردند نکته به اون منفی در خودم نمیبینم که نتونسته باشم تا الان ی خاستگار مناسب خودم داشته باشم ولی نداشتم.هر کسی هم منو میبنه و میشناسه فقط میگه وای تو به این خوبی چرا تا حالا ازدواج نکردی حتما خودت نخواستی!سالها اینقدر ناراحت بودم غصه جوونیمو خوردم دعا کردم خدا رو قسم دادم نماز خوندم حتی قهر کردم و فحشش دادم و ترک همه چیز کردم. به قول دوستان کلا رها کردم ولی نشد که نشد.الان دیگه مهم نیست.البته که ناراحت عمرم و تنهایی و مادرنشدنم هستم کمی ولی نهایتش میگم به درک از دست من خارجه.هر چی میخواد بشه بشه.چشم به هم بزنیم نصفه بعدی عمرمون هم به سرعت نیمه اولش تموم شده.حالا تنها یا با بچه!

تا وقتی به شناخت کافی از خودتون نرسیدید 

شناخت ازعلایقتون، خواسته هاتون، اولویت هاتون، اهدافتون به ازدواج فکر نکنید 

خیلی ناراحت شدم که بعضیا هیچ هدفی جز ازدواج ندارن همینا بعد از ازدواج سرخورده میشن پشیمون میشن