2733
عنوان

مشکلات خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 33 پست
نقش پدرت چیه این وسط؟ چرا مادرت میگه برنج نخور؟! مگه بچه اس؟؟!

پدرم هیچ مثل ماست نگاش میکنه ساکت میشینه بدبختم کردن مادر پدرم بخدا دیگهدارم کفری میشم

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم عین شما یه خواهر دیوونه دارم ، ده سال هر کاری خواست کرد کسی هم چیزی نگفت بعد رفت با یه پسره ازدواج کرد یکساله دعوا کردن الان خونه بابام هست ، چلی برادرم هم تو خونه بابام مجرده و دیگه خواهرم جرات زر زر زیادی نداره ،قبلا برادرم محل کارش تهران بود و جدا زندگی میکرد الان نزدیک شده و تصلا حوصلهه این وحشی بازیا زو نداره کافیه زیادی دور برداره حالش رو اوکی میکنه

ببخشید شاید مشکل روانی داره  باید همگی تو خونه دست جمعی سگ محلش کنید  اصلا ن خوب ن بد با ...

اجی من باش حرف نمیزنم ازعمد پول برمیداره از کیفم یا دست بگوشیم میزنه یه سوک میزنه اون سری قفل کمدم خراب کرد ۱ تومن پول نقد برداشت هیچکسم جز خودم خودش خونه نبودیم من رفتم حموم اومدم دیدم پولم نیس لباسم بهم ریختس یا لباسم پاره میکنه تواین ماه ۷ تا شلوار لی ازمن قیچی کرده باالتماس باجانم عمر فاطی نکن پدرمم داد میزنه چیکارش داریهرکاری کرد ولش کن ابروم نبرین واقعا خسنم سرلج بام میندازه

منم عین شما یه خواهر دیوونه دارم ، ده سال هر کاری خواست کرد کسی هم چیزی نگفت بعد رفت با یه پسره ازدو ...

اجی موها زیر بغلش میزنه خودش نمیشوره میاد پاسفره یا توار بهداشتی توخونه عوض میکنه لباس پار میکنه😔خاک عزیزم گفتم سرسفرش خورشت بریز اب یخت روم

پدرم هیچ مثل ماست نگاش میکنه ساکت میشینه بدبختم کردن مادر پدرم بخدا دیگهدارم کفری میشم

خب مشخصه مشکل روحی و افسردگی داره

حتما با یه روانکاو مشاوره کن براش

اگه بیشتر با شما مشکل داره 

خواهشا سربه سرش نذار

سبکش نکن

مادرت بهش گیر میده یه بار هم شده حامی خواهرت باش

یا ازش فاصله بگیر بدون دعوا و قهر و بهش گیر نده و بقیه رو هم درگیر خواهرت نکن

یا یواش یواش با خواهرت دوست شو  از در دوستی وارد شو

پول هم تو کیفت نباشه  فقط کارت استفاده کن

خب مشخصه مشکل روحی و افسردگی داره حتما با یه روانکاو مشاوره کن براش اگه بیشتر با شما مشکل داره&nbs ...

اصلا ازترسمون ک داد نزکه کاریش نداریم من مشاوره رفتم تنهایی فایده ندار محلش نزاریم یه روش دیگه جنگ درس میکنه خودشم من تنهایی نمیتونم ببرم مشاوره بایدخانوادم باشن خوهمکاری نمیکنن

خب مشخصه مشکل روحی و افسردگی داره حتما با یه روانکاو مشاوره کن براش اگه بیشتر با شما مشکل داره&nbs ...

امروز کرم گرفتم دوتابهش دادم ظهر خداشاهد یکلام گفتم سرسفرس چیزی نگفته گفته برنج سفید نخور گوشت بخور همین گفت شد دعوا اب ریخو روم خورشت ریخت

اجی من باش حرف نمیزنم ازعمد پول برمیداره از کیفم یا دست بگوشیم میزنه یه سوک میزنه اون سری قفل کمدم خ ...

از بچگی این جور بوده یانه؟

چرا فقط با شما لجه؟

چرا لباسای بقیه رو پاره نمیکنه؟

گفتید میره سر کار 

پس قابل کنترله و گرنه از کارش اخراجش میکردن

بگرد ببین منشا مشکل چیه؟

اجی موها زیر بغلش میزنه خودش نمیشوره میاد پاسفره یا توار بهداشتی توخونه عوض میکنه لباس پار میکنه😔خا ...

خواهرم قرص اعصاب مصرف میکنه ، وقتی مجرد بود سه یا چهار نوع قرص مصرف میکرد دو بار هم بیمارستان اعصاب و روان بستری شده برای همین پدر و مادر کاریش ندارن البته یه بار بابام یه چک زد تو گوشش ولی بدتر کرد و وحشی تر شد 

به خاک عزیزم قسم حتی خواستگارم رد میکنم اگه خواهرم ببینن دیگه هیچی خواهرم گندمیزنه 💔نمونش خواستگار داشتم جلسه اول رفتبم تواتاق جلسه دوم گفتن برن بیرون خواهرمم بود خواستگارم دستتم گرفت نگو خواهرم عکس بگیر به خانوادم بگه این خرابه فلان💔قلبم درد اومد😣ازخواهرم بابت حرفاش کار امشبش

از بچگی این جور بوده یانه؟ چرا فقط با شما لجه؟ چرا لباسای بقیه رو پاره نمیکنه؟ گفتید میره سر کار& ...

ازچنداخراج شده این کار جدید ۳ ماخ رفته بابرادرم لج اما بیشتر بامن 

خواهرم قرص اعصاب مصرف میکنه ، وقتی مجرد بود سه یا چهار نوع قرص مصرف میکرد دو بار هم بیمارستان اعصاب ...

اجی منم اینطور ازترس نمیشه بگی اب بیاز 

چند تا خواهر برادرید؟ مامانتون واکنشش چیه به دعواها؟

۲ تاپسر ۲ تادختر من بچه اولم مادرم فقط میگه شاکت همین اصلا حاضر نمیشن ببرنش دکتر 

2706