2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اون خانم بی دلیل داره تهمت میزنه منم برام مهم نیست 

خوب عکس دو نفره بده

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2802
کاپو  ثابت کرد اخه عکس فرستاد ولی امیرجلالی تاپیکاشو بست عکسم نفرستاد

نه اون پاپیون داشت عکسی که کاپوچینو فرستاد کراوات داشت دروغ میگه😌😂

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفههههه
زدم هردوشو تعطیل کردم ی حمد بخون برام دعا کن خدا بهم ی پسر سالم وصالح عطا کنه اسمم شیماس

برات ده تا حمد میخونم عزیزم مرسی

دختری از دیار اهواز🫠                         کاربری دست دونفره علاوه بر این برا هرکی بم گفته ام تایپک زدم پس هی نگید فلان تایپک اینو گفتی تایپک همه رقمه دارم

من داستان مریمو خوندم بنظرم خیلی بالو پر داده بود مثلا ممکنه جاری با تاپ بشینه ک جاری منم همینه حتی تو خیابونم جای من کل ممه هاش بیرونه 

ولی شورتک دیگه غیر ممکنه پیش پدرشوهرش

یا مرد خیلی باید وقیح باشه زنشو بندازه خونه خودشو جاری برن دور دور بعد ۱ساعت بیا. 

ولی کاپوچینو کیه یکم بگو ازش ؟؟؟

اوو

نَمیدانم

ولی احتمالا کاپو

قدیمی تره و حرفاش یک کوچولو درست تر

ولی اون مریمم چن جا دیدم تو تاپیکا

خلاصه ک حیران و سرگردان

داشتم امروز به این فکر میکردم دیکه بدتر از این نمیشه که دوست مشترکمون پیام داد راستی میدونستی نامزدت با دوست من رل زده؟درست وقتی مجبور شدین بخاطر خودتون موقتی جداشین ۵ روز بعد رل زده😊 اندکی قبل مهر
حذف تاپیک به کجا رسید؟

آخرین خبرها از اعتراض نسبت به حذف تاپیک:

فعلا هیچی.

❌️❌️❌️ میگن تا ۲ ماه دیگه بهتون حذف تاپیک میدن آن هم فقط تعداد محدود مثلا چند تا در ماه❗️❗️❗️❗️

البته فعلا در حد وعده است.

❌️❌️❌️ فقط چند تا در ماه که فایده ای نداره ❗️ لااقل niniyar_1 ⬅️ تقریبا ماهی ۱۲ تا پاک می کردن.

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
فرستادم تو تاپیک همون کاپو هم فرستادم ک دهنشو بست

الان بزار من ببینم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2801