2777
2789

مثل مدیر مدرسه صدا زدی 

کاپو و مریم سریعا دفتر 🤣

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
جفتش اکانت یه نفره برا پربازدید شدن

اینم میتونه باشه

ای کاش انسانها؛همان قدر که از ارتفاع می ترسیدند؛کمی هم از پستی هراس داشتند …!همه چی تازه اش خوبه ،جز آدم تازه به دوران رسیده😜به نظرمن بجای تشویق این دنیای پست بااشکات،باخنده هات مجازاتش کن
میشه التماستون کنم دوتا تایپک اخرمو گزارش بزنید براتون حمد میخونم تایپکم رو مخمه  هر کی زد ...

زدم هردوشو تعطیل کردم

ی حمد بخون برام

دعا کن خدا بهم ی پسر سالم وصالح عطا کنه اسمم شیماس

ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
مثل مدیر مدرسه صدا زدی  کاپو و مریم سریعا دفتر 🤣

وای😂😂😂🙌

ای کاش انسانها؛همان قدر که از ارتفاع می ترسیدند؛کمی هم از پستی هراس داشتند …!همه چی تازه اش خوبه ،جز آدم تازه به دوران رسیده😜به نظرمن بجای تشویق این دنیای پست بااشکات،باخنده هات مجازاتش کن

من که عکسی که مریم امیرجلالی گذاشته ندیدم 

ولی اگر صحت داشت تو تاپیک کاپوچینی میذاشت مجدد 

تشابه عکسی نباشه  کاپو درست میگه 

حس خوبی از امیر جلالیه‌ نمی‌گیرم میخوره دنبال حاشیه باشه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2801