2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرمایید

ببخشید خیلی شفاف توضیح میدم 

روزهای تخمک گذاری رابطه بدون دخول داشتم. نمیدونم منی ریخته شده یا نه ولی تو اون ناحیه خیلی خیس شدم +آلت پارتنرم نعوضش خوابید ولی گفت منی ریخته نشد فقط پیشآب بود. منم هنوز باکره ام 

از این موضوع 20-25 روز میگذره

6 روز الان پریودیم افتاده عقب حتی هیچکدوم از علائم پریودی رو ندارم

من پریودیم خیلی منظمه نهایتا یکی دو روز جابجا شه

تو دو روز اول عقب افتادن پریودی حالت تهوع داشتم و حالت خواب الودگی زیاد داشتم الانم خیلی بی حال و کسلم

همون روز رابطه خیلی کمردرد و شکم درد داشتم بلافاصله زعفرون خوردم

الان چند روزه دارچین و زنجبیل و اویشن و هر چی طبع گرم داره دم کردم خوردم ولی هیچ نتیجه ای نداشته

با این اوصاف احتمال حاملگی وجود داره؟ 

2742
بفرما

ببخشید خیلی شفاف توضیح میدم 

روزهای تخمک گذاری رابطه بدون دخول داشتم. نمیدونم منی ریخته شده یا نه ولی تو اون ناحیه خیلی خیس شدم +آلت پارتنرم نعوضش خوابید ولی گفت منی ریخته نشد فقط پیشآب بود. منم هنوز باکره ام 

از این موضوع 20-25 روز میگذره

6 روز الان پریودیم افتاده عقب حتی هیچکدوم از علائم پریودی رو ندارم

من پریودیم خیلی منظمه نهایتا یکی دو روز جابجا شه

تو دو روز اول عقب افتادن پریودی حالت تهوع داشتم و حالت خواب الودگی زیاد داشتم الانم خیلی بی حال و کسلم

همون روز رابطه خیلی کمردرد و شکم درد داشتم بلافاصله زعفرون خوردم

الان چند روزه دارچین و زنجبیل و اویشن و هر چی طبع گرم داره دم کردم خوردم ولی هیچ نتیجه ای نداشته

با این اوصاف احتمال حاملگی وجود داره؟ 

ببخشید خیلی شفاف توضیح میدم  روزهای تخمک گذاری رابطه بدون دخول داشتم. نمیدونم منی ریخته شده ...

بله مبارکه عزیزم 🤣🤣

شوخی

خب ی تست بخر خیالت راحت شه ولی ن فک نکنم

کاربری،   دسته دونفره 😁بای
2740
ببخشید خیلی شفاف توضیح میدم  روزهای تخمک گذاری رابطه بدون دخول داشتم. نمیدونم منی ریخته شده ...

احتمالش کمه بدون دخول حامله بشی ولی امکان اینکه این اتفاق بیوفته هم هست ،اینکه میگی خیس شدی و آلت پارتنرتونم  نعوظ نداشت  احتمالا مایع منی ایشون بوده ،یه بی بی چک از داروخونه بگیر بزن خیالت راحت بشه ،شاید چون استرسشو داری حالت تهوع داری   ،بی بی چک بزن

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
الان دسترسی ندارم به بی بی چک اگه تا دو سه روز دیگه نشدم میرم میگیرم

ببین عزیزم من ماما نیستم فک کردم نوشتی مامان

ولی رابطه بدون دخول احتمال بار دار شدنش ۵۰ درصد چون امکان دارن منی حتا درحد دو قطره بره داخل یا حتا نیم قطره ولی استرس نداشته باش راضیانه دم کن بخور 

کاربری،   دسته دونفره 😁بای