2733
عنوان

ببخشید که این تاپیک رو میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 23 پست

سلام عزیز دلم ثودک قشنگم

باور کن این مسافرت بهترین مسافرت از دید من و بچه ها و همسرم بود 

چون احساس میکردم خونه خودم هستم

فقط همون دو روز اول از اینکه تو روزه داشتی و باید از ما میزبانی میکردی خیلی معذب بودم

تو بهترینی فرشته من❤

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
عزیزم خودم دوستت میشم💖

دیگه چی🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا علییی  کدوم شهرین مگه هر دو 18 ساعت فاصلهههه

اگه یه کشور دیگه هم میبود میرفتم ۱۸ ساعت که چیزی نیس

سلام عزیز دلم ثودک قشنگم باور کن این مسافرت بهترین مسافرت از دید من و بچه ها و همسرم بود  چون ...

خونه خودتم هست عزیزم فقط امیدوارم قابل بدونی بازم بیایی به خونه ات سر بزنی

با حضور شماها من حس نمیکردم روزه ام و تازه برام افتخار بود اینکه روزه باشم و از شما پذیرایی کنم عزیزدلم

توام بهترینی🌹

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
دیگه چی🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨

خودت چی؟ تو ایتا پیام دادی میخواستی درخواست دوستی قبول کنی😂

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
اگه یه کشور دیگه هم میبود میرفتم ۱۸ ساعت که چیزی نیس

عزیزم خیلی ممنونم از اسن همه مهربونیت🤗

@خانومممد    

عزیزم سلام ببخشید اون تاپیک قفل شد نتوستم جوابتون رو بدم ممنونم از احوالی پرسی و محبتت عزیزدلم

امیدوارم حال دلِ شماهم همیشه خوب باشه

@خانومممد     عزیزم سلام ببخشید اون تاپیک قفل شد نتوستم جوابتون رو بدم ممنونم از احوالی ...

قربونت ک گلم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
قربونت ک گلم

خدانکنه عزیزم سلامت باشی