2777
2789
عنوان

بنظرتون دلیل رفتار نامزدم چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 102 پست
من میگم حداقل خودت تموم کن ک کمتر دردت بیاد  قبل کاتم یه برگه بردارررر همه ی علت هاتو روش بنوی ...

تا فردا بهش وقت میدم اگه نتوست تمومش میکنم 

همینکاری که گفتی 

فقط چی بگم و کات کنم میشه یه جمله سوزانده بگی نمیخوام توهین کنم فقط میخوام حقیقتو بکوبونم تو صورتش

سردی کن ،اگه سراغت نگرف دیگه معلومه چه تصمیمی بگیری

دیگه سردی از این بیشتر ک روزی یک ساعتم براش وقت نمیزاره؟

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن🤍🌱الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا فردا بهش وقت میدم اگه نتوست تمومش میکنم  همینکاری که گفتی  فقط چی بگم و کات کنم میشه ...

بگو من برا زندگیم تصمیمات جدی دارم و قراره زندگیمو عوض کنم فک نکنم تو همراه و هممسیر خوبی برای من باشی 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن🤍🌱الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
هعی

ناراحت نباش 

ته تهش یک ماه اذیتی بعدش حس فوق العاده ای داره 

مقاومت نکن 

میدونم  ولی دلم میسوزه واسه عشقمون  حیف بود دیگ کجا اون عشقو پیدا کنم

هزار تا از این بهتر منتظرتن 

چشماتو وا کن 

چی داره مگه! فقط ب چشم تو اومده ، همین!

2801