2777
2789
عنوان

بنظرتون دلیل رفتار نامزدم چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میخوام ثابت کنم بهم خیانت شده

ب کی یا چی ثابت کنی

ک چی بشه 

فک کردی گردن میگیره 

البته من فک نکنم خیانت باشه ولی سردی هست 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن🤍🌱الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
چیکار کنم بهم بگو

قاطعانه حرفتو بزن بگو من معطل تو نیستم تصمیمت برا زندگی چیه ، من رابطه جدی و توجه و عشق میخوام ک تو هیچ کدومو بهم نمیدی و فک کنم دیگ نمیتونیم همو درک کنیم و با هم کنار بیایم 

ببین تلاشی میکنه یا درست میشه ، اگر دیدی نشد و گفت اگر نمیخوای برو ، همونجا ولش کن و تموم کن 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن🤍🌱الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
قاطعانه حرفتو بزن بگو من معطل تو نیستم تصمیمت برا زندگی چیه ، من رابطه جدی و توجه و عشق میخوام ک تو ...

خب همین کارو کردم هفته پیش گفتم اینارو بهش

گفت بهم وقت بده ولی اگ خوشحال نیستی تو رابطه با من برو 

خب چیکار کنم بنظرت؟؟

من میگم حداقل خودت تموم کن ک کمتر دردت بیاد 

قبل کاتم یه برگه بردارررر همه ی علت هاتو روش بنویس ، بدی هاشو بنویس ، کارایی ک کرده ، حرفایی ک زده ، جاهایی ک برات کم گذاشته رو بنویس

اون برگه رو نگه دار چون بعد کات مغزت فقط خوبیاشو بهت یاداوری میکنه و وسوست میکنه باز سمتش بری 

هر وقت وسوسه شدی اون نوشته هاتو بخون 

انقدر بخون ک کلا از سرت بیوفته

خب همین کارو کردم هفته پیش گفتم اینارو بهش گفت بهم وقت بده ولی اگ خوشحال نیستی تو رابطه با من برو&n ...

خب ایا الان خوشحالی؟ ایا تاثیری روش داشت؟ ایا تلاش کرد خوشحالت کنه یا چیزیو تغییر بده؟ 

2801