2777
2789
عنوان

با همسرم سرِ دنِت دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6722 بازدید | 148 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم اون شوهر باید انقدر وجدان و شعور داشته باشه که زنشو درک کنه خودش که تو خونه ی مامانش غذا کوفت ...

اره ولی تا کی 

ازدواج کردن خانواده وظیفه ای نداره 

استاتر ازدواج کرده و ازدواج یعنی مسئولیت قبول کردن 

استاتر میتونست یکی از چیپس ها داخل کابینت بزاره یا جایی بعد شوهرش اومد بخور

ناهار شامی وقتی نمیگیره بلند شه درست کنه 

خدایی هرچی دیگ گردن مرد نباید انداخت فردا سرکار بره نمیتونه و هزاران دعوا دیگ

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍.‌‌‌‌..🇮🇷😍https://daigo.ir/secret/5451020870 هر سوالی داشتید میتونید ناشناس 👆 بهم پیام بدید و جواب میدم😇🌷
ما یه دونه طالبی مونده بود ،وهرم نشست دوسومشو خورد گفتم خجالت نکش نگی بچه هامو زنم بخورن ،چه خبرته ب ...

خب شما هم بخورید نوش جون همتون

این بچه بازیا چیه اینجوری پیش برید دیگه نه شما میخورید نه اون میمونه خراب میشه عادت میکنن به نخوردن دیگه هیچوقت کسی میلش نمیکشه میوه بخوره باید التماس کنی

2802

چند سالشه؟ چند سالته ؟

مرد گنده خجالت نمی‌کشه به‌خاطر ی دنت و چیپس؟

مگه بچس؟

😐😐😐😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد   https://harfeto.timefriend.net/17222851450537
من ب شخصه اگ جای تو بودم به اون بچه هیچی نمیدادم حداقل قبل اینک سهم شوهرتو بدی ازش اجازه میگرفتی بعد ...

مگه شوهرش میمرد غذا واسش بیاره؟؟

کمرش نمیشکنه اگه دوتا نیمرو هم درست کنه

قوی باش،مثل یک لبخند پر از بغض✨🖤. کاربری 3 نفره✨🎀    با افتخار دختران کوروش بزرگ👸🏻💗  فوتبال واسه ما یعنی زندگی   esteghlal&real madrid    Hala madrid  
الانم خیلی از خانوما به شوهرت توهین کردن یا یطور جلوه دادن ک ممکنه از دستش عصبی بشی ولی خب این بحثا ...

عزیزم قبلش عصبی بودم که تاپیک زدم دیگه وگرنه مدیریت هیجانیم بَد نیست 

فقط موندم چرااینجوری کرده نکنه مادرش پرش کرده؟نمیدونم کاش میشد نذارم تنهایی بره خونه مادرش

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2801