2733
2739
عنوان

چکار کنم بابام بهم نمیگه مشکل مامانم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 30 پست
آخه هرطور فکر میکنم نمی‌فهمم اون چه بیماریه که بابات می‌دونه و مامانت خبر نداره . همیشه با مامانت تن ...

مامانم خیلی آدم ترسویه واس مریضی و اینا الان جدیدا هم خیلی زود حالش بد میشه قش می‌کنه از ی ور هم معده ش داغون شده بزور غذا میخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید سرطان معده  البته حدس نترس

بابا این همینطورش از استرس داره میمیره این حرفه تو میزنی😐

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2728
مامانم خیلی آدم ترسویه واس مریضی و اینا الان جدیدا هم خیلی زود حالش بد میشه قش می‌کنه از ی ور هم معد ...

پس یه خبریه... 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
معده ش چند وقته خیلی درد می‌کنه نمیتونه اصلا غذا بخوره درست همش دو قاشق میخوره سنگین میشه الان قراره ...

شاید معده درد عصبیه خو باهاش بحث نکن 

دور از جونش دور از جونش وقتی میگه خونه بفروشیم یعنی سرطان خب 

چون خرح دوا درمونش زیاده

2738
شاید معده درد عصبیه خو باهاش بحث نکن  دور از جونش دور از جونش وقتی میگه خونه بفروشیم یعنی سرطا ...

اصن از وقتی فهمیدم دارم دیونه میشم :) دعا کنید چیز بدی نباشه 

از همین خیلی میترسم 

ایشالا اگه هم چیزی هست زود رفع بشه 🤍 تو خودت نریز اگه حس می‌کنی بایکی باید حرف بزنی صحبت کن .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
ایشالا اگه هم چیزی هست زود رفع بشه 🤍 تو خودت نریز اگه حس می‌کنی بایکی باید حرف بزنی صحبت کن .

اره بخدا ب اجیم تازه گفتم اون می‌تونه پیگیر بشه جریان و بفهمه 

2706