2733
2739

سلام دوستان خوب هستین من دیشب یکم با مامانم بحثم شد بابام بهم گفت بیا داخل حیاط کارت دارم رفتم تو حیاط بهم گفت با مامانت بحث نکن مریضه گفتم مریضیش چیه؟ چیشده؟ گفت تو کار نداشته باش مریضیش خوب نیست گفتم مگ خودش می‌دونه؟ گفت نه کسی نمیدونه، هرچی اصرار میکنم بهم بگو لاقل مریضیش چیه نمیگه بهم، قسمم داد ب کسی نگو چیزی ،ولی من اینجا دارم دیونه میشم نمیدونم چکار کنم شما بهم نظر بدید چکار کنم :) از دیشب ی سر دارم گریه میکنم همش میگم نکنه مریضیش جدی باشه بهم نمیگه بابام ،حتی بابام گفت شاید خونه رو بفروشیم بخاطرش ، بنظرتون چکار کنم برم به اجی بزرگم بگم ؟ خیلی میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای بابا /:

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
شاید اُسکلت کرده خواهر من 😐 

اخه ی اخلاقی ک داره هیچوقت دروغ نمیگه یا در مورد مامانم از این حرفا بزنه گفت من خودم خیلی اذیتم  نمیخام مثل من اذیت بشی 

2740
اخه ی اخلاقی ک داره هیچوقت دروغ نمیگه یا در مورد مامانم از این حرفا بزنه گفت من خودم خیلی اذیتم  ...

آخه هرطور فکر میکنم نمی‌فهمم اون چه بیماریه که بابات می‌دونه و مامانت خبر نداره . همیشه با مامانت تنش داری ؟ چجوری آدمیه ؟

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
داروهاشو نگاه کن  دفترچه شو ببین چ‌دکتری رفته

معده ش چند وقته خیلی درد می‌کنه نمیتونه اصلا غذا بخوره درست همش دو قاشق میخوره سنگین میشه الان قراره شنبه بره دکتر ولی بابام نمیدونم بحثش چیه اینو گفته بهم 

2706