2777
2789
عنوان

ب اینا چی میگن؟+ عکس✨️🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 80 پست
وا .از دور مشخص نیس..

دکتر پوست برو ببین چی بهت میگن 

اگر کک مک باشه باید رژیم غذایی مناسب داشته باشی 

ضد آفتاب مرتب استفاده کنی و در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیری 

کک و مک اغلب ارثی هست احتمال درمانش بسیار ضعیف هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

لک احتمالا مال دوران بارداری خواهر منم داره

منم موقع بارداری به وجود اومد.

فک کنم چون ضد آفتاب درست و حسابی هم نمیزدم اینطور شد

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2802
گف برا دوران بارداریه !! گفتم‌مجردم.. متنو درست بخون😐

احتمالا این لک‌ها برا آفتابه

پوستت حساس ضدآفتاب نزدی

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
اتمالا از کرم پودر و افتاب باشه  دکتر پوست چی میگه ؟

دکتر لیزر کرد برام..برگشت.تازه بیشنرم شد.من کرم پودر نمیزنم.. نهایت کانسیلر .اونم گاهیی..اونمم تازهههه زیر چشمم نمیزنم .فقط دور لبم.. زیر چشمم‌کک و مک داره با‌ گونم.

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
احتمالا این لک‌ها برا آفتابه پوستت حساس ضدآفتاب نزدی

ضدافتاب گاهی میزنم.. تووخونه‌هم بزنم؟ مرطوب کننده همیشع میزنممم.. خسته شدم.اعتماد بمفسم گرفته شده.پوستم سفیده  این لکه ها روش ضااااایع س کاملا 

منم موقع بارداری به وجود اومد. فک کنم چون ضد آفتاب درست و حسابی هم نمیزدم اینطور شد

نه بابا خواهر من استراحت مطلق بود روی آفتابم ندید . میگن موهاتو بکشی صورتت بعد زایمان میره ..

دکتر لیزر کرد برام..برگشت.تازه بیشنرم شد.من کرم پودر نمیزنم.. نهایت کانسیلر .اونم گاهیی..اونمم تازهه ...

منم این مشکل دارم 

اعصابم خط خطی می کنن ،همیشه مجبورم با کرم پودر بپوشونم

😐🤷🏻‍♀️
نه بابا خواهر من استراحت مطلق بود روی آفتابم ندید . میگن موهاتو بکشی صورتت بعد زایمان میره ..

پس شاید هورمونیه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
دکتر پوست برو ببین چی بهت میگن  اگر کک مک باشه باید رژیم غذایی مناسب داشته باشی  ضد آفتا ...

یعنب اصلااااا‌نمیره؟ دکتر پوست‌رفتم ولی جواب درستو حسابی نمیدن اصلا.. ضدافتاب‌تووخونخ بزنم؟ هر۳ساعت وقتی میخام تمدید  کنم دوباره پوستمو بشورم؟

ضدافتاب گاهی میزنم.. تووخونه‌هم بزنم؟ مرطوب کننده همیشع میزنممم.. خسته شدم.اعتماد بمفسم گرفته شده.پو ...

اعتماد بنفس چرا بگیره عزیزم؟

نه بابا اصلا ضایع نیست مثل کک مکه انگار

آره هر۴ساعت یکبار ضدآفتاب تمدید کن حتما

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
منم این مشکل دارم  اعصابم خط خطی می کنن ،همیشه مجبورم با کرم پودر بپوشونم

برا من با کانسیلر و کرم پودرم‌پوشیده‌نمیشه‌..هر روز برا ارایش کرم پودر میزنی؟ پوستت اذیت نمبسه؟

2801