2777
2789
عنوان

همکارم به خدمات بیمارستان بی احترامی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 19 پست
ولی اون خدمات هم خیلی بی ادب بودن که خودشون رو به اون راه زدن 

عزیزم اونا داشتن غذا میخوردن اون بی ادب بوده که گفته پاشید مگه میز رو خریده بوده 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
یعنی واقعا تو نرفتی بگی این چه رفتاری هس که داری من باشم میرفتم باهاشون غذا میخوردم ولی دیگه محل به ...

کلا نباید از هیچ مردی دفاع کرد

مردها خودشون از پس هم برمیان

اگه برای اینکه همکارش رو ضایع کنه بره با خدمات صبحانه بخوره، همون خدمات شب و نصف شب بهش پیام میدن

زیاد دیدم از این موارد.

باید میگفت میل ندارم و از اونجا میرفت. الان موندنش یعنی چی؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا نباید از هیچ مردی دفاع کرد مردها خودشون از پس هم برمیان اگه برای اینکه همکارش رو ضایع کنه بره ...

درسته من احساسی شدم یه لحظه 

درسته من احساسی شدم یه لحظه 

میدونم گلی

به عنوان یک خواهر بزرگتر که برای اطرافیانم زیاد پیش اومده بهت اینا رو گفتم

کلا مردها اون دیدی که تو بهشون داری و خنثی نگاهشون میکنی رو به تو ندارن.

زیاد نباید صمیمی شد. نباید حرف زد زیاد باهاشون. به عنوان ادمی میگم که با مرد و زن خیلی راحتم. اما همین راحت بودنم نباید جوری باشه که به خودشون جرات بدن جور دیگه ای فکر کنن. اینی که یم مرد رو برای مردهای دیگه ضایع کنی هم نوعی نخ دادن هست.

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
میدونم گلی به عنوان یک خواهر بزرگتر که برای اطرافیانم زیاد پیش اومده بهت اینا رو گفتم کلا مردها او ...

بله خوهرگلم ممنونم شما درست می‌فرمائید