2777
2789
چه کوفتیه این اینستاگرام.🤧 کاش یه راهیی بجورید کلا از فصای مجازی  واینستا دور بشه🌱

بستگی به طرف و ظرفیتش داره وگرنه تو اینستاگرام چیزای خوب هم داره

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
همچین عکسی گرفتم حتی لخت تر و بدتر از این ..با گوشی خودش ..اونم عصبانی شد شدید گفته نکن پخش میشه..گف ...

از کسایی که فالو میکرد عکس گرفتی؟؟

(سریع تایپ میکنم پس اگه کلمه ای رو اشتباه نوشتم به خاطر اونه ) کوروش شاه جهان شاه بزرگ آزاد مرد آزاد مردان آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم(شاهنشاه) آریایی هستم فرزند کوروش بزرگ به تاریخ کشورم بسیار افتخار میکنم لر ها سرچشمه ی اصالت هستند به قومیت با اصالت و غیرتمند خویش افتخار کرده و به کشورم و تاریخ کشورم پایبند هستم لرها همان قومی بودند که در تاریخ نام تیمور را لنگ کردند✌🏻*بعد این همه بارون خون بلاخره پیداش میشه رنگین کمون🕊* زنده باد ایران و ایرانی(بی احترامی=بی‌احترامی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم پاک میکن بعد چن وخ نصب میکن 

همون ...بنده خدا اون خانمفکر میکنه شوهرش پاک کرده واقعا پاک کرده😂

ولی اسی خیلی حساس نباش ...بدون اینکه به روش بیاری سعی کن بیشتر با شوهرت وقت بگذرونی 

این که یه تاپاله س ،حالا شوهر من مهلقا جابری رو لایک کرده بود اعصابم خورد شد  

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2796

خیلی بی حجاب میگشتم.چندماهی هستش که حجاب رو انتخاب کردم فقط بخاطر اینکه دل مردی رو نلرزونم که دل خانومش بشکنه.فقط واسه اینکه خانوما کنارم احساس آرامش و امنیت کنن.چون خودمم روی همسرم حساسم و دلم نمیخواد خانومی واسش دلبری کنه.کاش ما خانوما از خودمون شروع میکردیم و به همدیگه رحم میکردیم اونوقت مریض ترین مردای جهان هم هیچ غلطی نمیتونستن بکنن💔

💕💕امام صادق (علیه‌السّلام):

خانواده و اموال خود را با قرائت💚 سوره نور 💚حفظ کنید و زنان خود را به وسیله آن مصون و محفوظ نگه دارید،

💎زیرا کسی که دائماً روزی یک‌بار این سوره را قرائت کند، هیچ فردی از اهل منزل او به فحشا کشانده نخواهند شد

کسی هر شب🌠 یا هر روز 🌞به صورت مداومت بخونه هیچ یک از اهل بیتش خاندانش از نوه نتیجه بچه و....به گناه جنسی و انحراف جنسی دچار نمیشه تابمیره💕💕

این یکی از آثار سوره مبارکه ی نورهست☀️

عزیزم این سوره ،سوره ی کنترل هست و یکی از برکات بی نظیر این سوره گفته میشه در کنار برکات دیگش😘

کنترل قوای جنسی و انحراف جنسی که البته باید هرروز یا هرشب به طور مداوم خونده بشه

شامل زِنا،چشم چرانی و....

که علاوه بر خود فرد، همسر و فرزندان و نسلی که ازاو در آینده هست از این لحاظ بیمه میشه یعنی زمانی که خانوم میخونه از نظر خیانت و پاکی نسلش خیالش راحته به خصوص تو این جامعه ی خراب😍😍😍

قشنگم این سوره معنی وتفسیرش عاااالیه

وبیشتر به زنان توصیه میشه خوندنش

ودرمورد حجاب و پاکدامنی و....هست

خداجونم عاشقتم😘😍
چندسالتونه؟؟ بعضی مردا ظرفیت شنیدن اینجور حرفا رو ندارن دو روز دیگه بددلی و تو حبس و قفس بودنم به خو ...

والا از روی تجربه میگم .مردایی که مطمن میشن زن شون مریم مقدسه .راحتر میرن دنبال لاشی بازیهاشون .مستقیم طرف خودش مخاطب قرار نمیده .میتونه الکی یکی دیگه رو مثال بزنه .یا بگه شنیدم .خلاصه ذهن شوهرشو در گیر کنه .

خیلی بی حجاب میگشتم.چندماهی هستش که حجاب رو انتخاب کردم فقط بخاطر اینکه دل مردی رو نلرزونم که دل خان ...

بله بعضی خانوما واقعا شور شو در میارن جوری لباس میپوسن که هیکلشونو تو چشم مردا بکنن .انگار مدال المپیک میخان بهش بدن 

متاسفانه بعضی مردا هفت خط تر از این حرفان...شایدم حق با شماست

حالا همیشه صد در صد بگم اثر میزاره نه .ولی متاسفانه دیدم دو بر ما هم خیانت شده کلا هر کی خانومه نجیب و پاک داشته خیانت کرده .نمیدونم زمونه جوری شده زن بد کاره ارزش پیدا کرده

حالا همیشه صد در صد بگم اثر میزاره نه .ولی متاسفانه دیدم دو بر ما هم خیانت شده کلا هر کی خانومه نجیب ...

ببین موضوع اینه مردای هول میرن سراغ زنای آفتاب مهتاب ندیده...اوناییم که هر دوتاشون همه کار کردن فکرنکن بینشون خیانت نیست

ولی خیلی دقت کردم الان دختری اگر خوب باشه با خدا معامله کرده وگرنه معلوم نیست یه خوب نصیبش بشه یا یه هول و هیز