2777
2789

یه نفر میاد میگه خاستگارم دیگه زنگ نزد

مشکل اعصاب دارم_ خوشگل نیستم _سندروم دست بی قرار دارم_خیلی هم شکاک هستم_موهامم شیو نمیکنم

کامنتها»عزیزم اصلا اعتماد بنفس نداری خیلی گوه‌خورده پسره ی بیشعور کسی که عااااشقت باشه هررررجوووری که باشی دوستت داره و ولت نمیکنه به درک بره گم شده

یکی دیگه تاپیک می‌ذاره خاستگاری دارم همه چی تموم پولدار متخصص مغز و اعصاب خیلی دوسم داره فقط یکم شکم داره یه کوچولو اضافه وزن داره 

کامنت ها: نهههه قبول نکن عزیزم اینم یه مشکل مهم هست به هرحال تو لیاقت بیشتر از ایناست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم باهات واقعا 😂😂😂😂

اولین ها هیچوقت فراموش نمیشن! مث اولین باری که یه نفر و با عشق درآغوش گرفتی 🫂✨ اولین باری که با دیدن برق چشاش ، عشق و از تو نگاش خوندی🤍👀 اولین باری که گرمای دستاشو تو دستات حس کردی🥺❤️ و اولین باری که درکنار یه نفر حس زندگی کردی!💚🌱 اولینم ، تو خواستنی تربن روبای هر روز و شب منی:)"M"💜💍

خانمه میگه سالی یه بار طرف شوهرم نمیرم ، بقیه خیلی شیک میگن مگه تو ابراز جنسی هستی ،چشمش کور باید تو را هر جور هستی بپذیره ، مزاجت اینه و کاریش نمیشه کرد 😐😐😐😐

اگه میخوای خوشحال باشی،پس باش(لئوتولستوی)😜😉

داری در حق ما نی نی سایتیا کم لطفی میکنیا

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

بیشتریاشون زیر پونزده سالن 💔🤦🤦🤦

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

😂😒خودتم جز نی نی سایتیایی

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

مدرک جمع کن خونه و ملک بگو به نامت بزنه بعد هم طلاق🤣🤣🤣🤣💔

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
داری در حق ما نی نی سایتیا کم لطفی میکنیا

😂😂😂😂😂

سعی کردم که بمانی و بریدی به درک/کارمان را به غم و رنج کشیدی به درک/به جهنم که از این خانه فراری شده ای/عاشقت بودم و هرگز نشنیدی به درک/میوه کال غزل بودمو از بخت بدم/تو مرا هرگز از آن شاخه نچیدی به درک/فرق خرمهره و گوهر تو نفهمیدی چیست/جنس پا خورده بازار خریدی به درک/عاقبت سنگ بزرگی به سرت خواهد خورد/میکشی از ته دل آه بزرگی به درک

در مورد مسائل خصوصی و مهم زندگی تو سایت عمومی نظر خواستن اشتباه

غلط اندر غلط

و بر اساس این نوع نظرات تصمیم گرفتن 

از اونا هم غلط تر

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
مستقل شو و جداشو برو تنها خونه بگیر 

🤣🤣🤣💔💔💔

2801