2777
2789
عنوان

با شوهرم قهر بودیم حالا ک اشتی کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 18 پست
نمیدونم خیلی وابستم هر چی بیشتر به من میری نه من بیتر پیگیرش میشم من نه دوستی دارم نه خانواده ای نه ...

وقتی تو عزت نفس نداری و برا خودت احترامی قآئل نیستی 

اونم نمیزاره .

کتکت زدا بعد تو وابسته چی؟کتک دوس داری؟یا توهین؟

اموزش شمع سازی تو نت یاد بگیر 

لوازمش ارزونه با زیر یه میلیون شغل راه لنداز 

انلاین شاپ بزن ارزون بده بخرن ازت 

اموزش ظروف بتنی یادبگیر 

مکرومه .... 

این همه زن تو چیت کمتری نشستی تو خونه منتظر یه نر . از زن کمتری اگه خودتو ک چیک کنی 

عروس شدن اخرین گزینه باشه برات

وقتی تو عزت نفس نداری و برا خودت احترامی قآئل نیستی  اونم نمیزاره . کتکت زدا بعد تو وابسته چی ...

خیر سرم هم راننده اسنپم هم ارایشگرم سالن کار میکنم دستم تو جیب خودمه ولی شبا ک میشه از اینکه انقد تنهام غصم میگیره برا خودم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

شبا فاز حماقت بهت دست میده .  مهریه رو بزار اجرا حساب کار دستشبیاد

روزایی ک حرف از طلاق بود بهم میگفت هر چی بخوای بهت میدم دلم میگیره حس میکنم بخاطر تنها بودن و وابستگیه ک هیچکس باهام نمیمونه این دومین ازدواجمه ک اگ یه درصد دست از تلاش بردارم شوهرم ولم میکنه دلم میگیره حس میکنم از اینم جدا بشم دیگ میشم یه زن بدی ک تو بیست و هشت سالگی دولتر ازدواج کرده و شکست خورده

2803