2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چی دارید و میخواید با فروش طلا چه ماشینی بخرید؟ باید ببینی تغییر رفاه و آسایش در چه حدی هست. 

راستش برای اولین ماشین چون برای رفاه خانواده هست من خیلی موافقم برای ماشین طلا بفروشم ولی برای بهتر کردن ماشین نه! چون سرمایه پرریسکی هست که همش تو خیابون امکان زدن بهش هست. 

طلا رو واسه ملک بفروش. ماشین وام یا پسنداز دیگه ای واسه ش بذارین. ملک هم سند به نام خودت بزن

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چرا درست نباشع ماشینم هم قیمتش بالا میره ضرر که نمیکنل

اره خودمم به همین فکر میکنم ، بسکه اطرافیان من طلارو اصلا نمیفروشن روی منم تاثیر گذاشته کارشون

خدایا شکرت😍
طلا رو فقط برای ملک بفروش اونم به نامت باشه حتما

عالی گفتی عزیزم 

اسی منم زیاد طلا میخرم ومیفروشم همسرم هم قبلن توخرید فروش. ماشین بود و بزرگ ترین تجربه ای ک بعد چن سال بدست آوردم همین جمله ای بود ک دوستمون گف

اره خودمم به همین فکر میکنم ، بسکه اطرافیان من طلارو اصلا نمیفروشن روی منم تاثیر گذاشته کارشون

خودت مهمی چیکار بقیه داری هرکاری که خوشحالت میکنه انجام بده منم طلا فروختم برا ماشین پشیمونم نیستم

عزیزم اگه مدل جدید باشه و نسبتا خوب باشه اوکیه  اگه ایرانیه میخوای خارجی کنید انجام بده  ...

ایرانیه ولی از نمایندگی صفر می‌خوایم بخریم 

خدایا شکرت😍
چرا درست نباشع ماشینم هم قیمتش بالا میره ضرر که نمیکنل

ماشین ممکنه بهش بزنن یا خدای نکرده تصادف کنی از قیمتش کم میشه بعد از یه مدت تعمیرات میخواد درسته رفاه میاره ولی این ریسک هارو هم داره ولی فروش طلا... خرید ملک مطمئن تره

2801