2733
عنوان

سلام میشه بتا مو ببینن خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 168 پست
ان شاءالله چند روزه چله سوره یاسین روشروع کردم ، با اتفاقی که برات افتاد دوباره یاد اون روزای خودم ...

به  نظرم اگه میتونی برو پی جی دی خودتو راحت کن  وقتی جواب رو گفت  قلبم تیکه تیکه شد دکتر هم میگفت احتمالش خیلی کمه مبتلا باشه چون فامیل نیستین ولی شد  

من که برم دکتر ببینم چی میگه  هزینه های پی جی دی چقدره  اگه تونستم به امید خدا برم  پی جی دی 

وقتی فهمیدیم مشکل داره حال دوتامون هم داغون بود  و همسرم به مادرش اینا گفت خیلی مادر شوهرم بد بود گفت  پس سری بعد چی اصلا حالمو نپرسید که چطوری بچه چهار ماهرو میخواد سقط کنه سختش میشه  

خدا منو بازم پیش اینا ناامید کرد باز سرم پیششون خم شد  کاش سالم بود. منم از خوشحالی  گریه میکردم 

ولی الان که یه لحظه تنها میمونم اشکام میریزن پیش بقیقه به خودم نمیارم خیلی سخته خدا چی میشد به منم یه بچه سالم میداد  

هنوز محرم  میخوام برم پیش خوانواده شوهرم باز همش سوال پیچ میکنه با کنایه حرف میزنه دل من بیچاره بدتر میشکونه 

منتظر معجزه هستم  برام دعا کنید 😔
به نظرم اگه میتونی برو پی جی دی خودتو راحت کن وقتی جواب رو گفت قلبم تیکه تیکه شد دکتر هم میگفت اح ...

قشنگ حالتو میفهمم ،بدتر اینکه من مادر خودمم درکم نمیکنه چه برسه به خانواده شوهر ،

تو دوراهی بدی گیر کردم هنوز هیچ تصمیم قاطعی نگرفتم

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قشنگ حالتو میفهمم ،بدتر اینکه من مادر خودمم درکم نمیکنه چه برسه به خانواده شوهر ،تو دوراهی بدی گیر ک ...

اره خیلی سخته اگه باردار هم شدی نگو بهشون  اگه خدا نکرده مشکلی داشت هم با همسرت برو سقط کن ولی بهشون نگو  بهتر از اینه حرف بشنوی ولی  به نظرم با دکتذت مشورت کن ببین چی میگه 

تو سایت که اصلا از پی جی دی چیز خوبی نگفتن  

من اگه پی جی دی کنم فقط شاید هزینه یه بارشو بتونم بدم ولی اگه نشه چی میگم برم دکتر ببینم چی میگه  اگه سد باز طبیعی بیارم اگه این بار نشد میرم دنبال پی جی دی دیگه من سختی رو به جون خریدم نمیتونم بدون بچه زندگیم قفل نمیگذره 

دکتذت درباره پی جی دی چیزی نگفت چون برای من اصلا از پی جی دی حرف نزد گفت طبیعی بیار  ان شاءالله  که سالمه احتمالش کمه 

قشنگ حالتو میفهمم ،بدتر اینکه من مادر خودمم درکم نمیکنه چه برسه به خانواده شوهر ،تو دوراهی بدی گیر ک ...

راستی  بعد سقط سنو میرفتی    من دکتر موقعه سقط بالا سرم بود جنین جفت پرده گفت کامل دفع شد دیگه نیازی هست برم سنو  امروز شش روز شده و من از دیشب لکه بینی هم نداشتم 

اره خیلی سخته اگه باردار هم شدی نگو بهشون اگه خدا نکرده مشکلی داشت هم با همسرت برو سقط کن ولی بهشون ...

منم از بعضیا اینجا شنیدم گفتن پی جی دی کردن و یا باردارنشدن یا پوچ بوده و یا به دلایل دیگه موفقیت آمیز نبوده ،

یبار رفتیم تبریز ، دکتر مربوط به همین ژنتیک و ای وی اف و اینا بود ،درباره پی جی دی ازش پرسیدم گفت دخترم به نظرت چیزی که با چشم دیده نمیشه چطور انتظار داری دکتری چندتا از سلول هاشو برداره و آزمایشش کنه ببینه سالمه یا نه ، میگفت دکترها میگن که پی جی دی انجام میشه اما در واقع اینطور نیست ،

برای همین حرفاش منم دلسرد شدم 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
راستی بعد سقط سنو میرفتی من دکتر موقعه سقط بالا سرم بود جنین جفت پرده گفت کامل دفع شد دیگه نیازی ...

من همون ساعت که سقط میشد چون بیمارستان سونو اورژانسی داره ،سونو میکردن ،

عجیبه برای اطمینان خاطر باید حتما یه سونو میگرفتن ازت 

من همون ساعت که سقط میشد چون بیمارستان سونو اورژانسی داره ،سونو میکردن ،عجیبه برای اطمینان خاطر باید ...

نه بااینکه دستگاه دارند انجام ندادن جنین کامل با جفت و پرده اومد و دکتر مایعنه هم کرد گفت چیزی نمونده    

منم از بعضیا اینجا شنیدم گفتن پی جی دی کردن و یا باردارنشدن یا پوچ بوده و یا به دلایل دیگه موفقیت آم ...

اره منم یه تاپیکی بود که شما هم نظر داده بودی درباره پی جی دی منم اونو خوندم و نظر مثبتی نبود  منم میخوام از دکتر وقت بگیرم برم ببینم چی میگه اگه شد درد سقط بازم به جون میخرم و  بازم طبیعی اقدام میکنم اگه ابن بار هم شد میرم پی جی دی چون خیلی پرسه  طولانی و دارو های هورمونی زیاد 

میگم اگه به دکتر بگیم که دارو برای دوقلو بار دار شدن بخوریم چی  شاید یکی سالم باشه دکتر برم اگه بشه پریود بعدی اقدام میکنم برای بارداری دیگه نه میخوام خودمو تقویت کنم چون همه چی دست خداست  نا امید هم نیستم  شاید اینبار سالم بشه  ولی نشه هم ناراحت نمیشم و میرم برای راه دیگه 

ان شاءالله  که شما هم این بار نی نی تون سالم باشه من دیشب بهتون گفتم بریید پی جی دی تاپیک هارو نخونده بودم خودمم خوندم پشیمون شدم  

ان شاءالله  خدا کمکون میکنه حتما صلاح این بوده    چون دکتر من اصلا از پی جی دی حرف نزد   و گفت طبیعی بیار 

هر کاری کنم میام بهت خبر میدم  ان شاءالله  که نتیجه بگیریم 

نه بااینکه دستگاه دارند انجام ندادن جنین کامل با جفت و پرده اومد و دکتر مایعنه هم کرد گفت چیزی نموند ...

پس دکتر مطمئن بوده که چیزی نمونده برا همین نگفته سونو انجام بدن

اره منم یه تاپیکی بود که شما هم نظر داده بودی درباره پی جی دی منم اونو خوندم و نظر مثبتی نبود منم م ...

آره اینم فکر خوبیه اگه با دارو دو یا سه قلو بشه  احتمالش بیشتر میشه یکیش سالم باشه 

کاش حداقل دوماه صبرکنی برای بارداری مجدد ، نکنه برات ضرر داشته باشه ،

دکتری که از پی جی دی منصرفم کرد اسمش

ابراهیم سخی نیا ست ، گوگل کنی میاره ، وقتی گفتم پی جی دی اصلا خندش گرفت گفت من خودم کارم همیناست باور نکن همچین چیزی نیست ، 

فکرکنم این پی جی دی هنوز در مرحله آزمایشی و تکمیل تحقیقات و اینا باشه یعنی اون دکترهایی که انجامش میدن الکی به زن و شوهرها  امید واهی میدن ولی در اصل خودشون میخوان بدونن که واقعا میتونن ژن معیوب رو در نطفه پیدا کنن یانه 

اره منم یه تاپیکی بود که شما هم نظر داده بودی درباره پی جی دی منم اونو خوندم و نظر مثبتی نبود منم م ...

عزیزم هرکاری کردی ان شاءالله موفق باشی  همیشه به یادت هستم  فقط ماهایی که این مشترک رو داریم همدیگه رو درک میکنیم

آره اینم فکر خوبیه اگه با دارو دو یا سه قلو بشه احتمالش بیشتر میشه یکیش سالم باشه کاش حداقل دوماه ص ...

خوب منم دکتر اینا برم سه ماه میشه  

ولی حالم اصلا خوب نیست بعد پسرم تازه حالم خوب شده بود وقتی باردار شدم  الان چند روز  مامانی م پیشم بود حالم خوب بود از وقتی رفته همسرم هم سرکاره همش گریه میکنم  که چرا این بار نشد خیلی امید داشتم دست خودم نیست تا یه بچه سالم نیارم حالو روزم همینه  

اگه بخوام بیارم میرم دکتر دارو بده حداقل تخمک زیاد ازاد بشه شاید اون طوری بچه سالم تونستم بیارم اگه پی جی دیکنم چند ماه طول میکشه و امید وار ولی اگه نگیره چی باز از دوباره ولی یه بار دیگه طبیعی رو امتحان میکنم اگه نشد میرم دنبال پی جی دی   ان شاءالله  که کمک مون کنه امروز هم زنگ زدم دکترم نیستش رفته مسافرت گفت هفته بعد تماس بگیرم برنامه اش رو ببینم کی هست برم پیشش برای منم دکتر  سید محمد میر یونسی دکتر خوبی با ارلمش جوابتو میده  

عزیزم هرکاری کردی ان شاءالله موفق باشی همیشه به یادت هستم فقط ماهایی که این مشترک رو داریم همدیگه ...

خوبه یه دونه مشترک داریم  اگه چند تا بود چی الان یدونشو هم   هر دوبار اومده   خیلی میترسم اگه این بار هم بشه چی کاش خدا برای ماهم معجزه میکرد  

خوبه یه دونه مشترک داریم اگه چند تا بود چی الان یدونشو هم هر دوبار اومده خیلی میترسم اگه این با ...

ان شاءالله اینبار خدا بهت بچه سالم میبخشه 

توذهنت به پی جی دی فکرنکن ،چون جذبش میکنی ، همیشه به اینکه خودت طبیعی بچه سالم میاری فکرکن

خوبه یه دونه مشترک داریم اگه چند تا بود چی الان یدونشو هم هر دوبار اومده خیلی میترسم اگه این با ...

2706