2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بانک پاسارگاد هم حساب نداشته باشیم میشه؟ 

آره خودشون برات کارت رو ارسال میکنن فرمشو پر کن تایید هویت شو و تمام اگه رفتی حتما کد دعوتمو بزن لطفا میخوام جایزه بگیرم!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
اول اپ رو نصب میکنی اسمش ویپاده ، اگه حساب پاسارگاد نداشته باشی فرم پر میکنی کارتت میاد و الباقی رو ...

عزیزم من دیروز کارتم اومد 

چجوری باید اون وام ده تومنی رو بگیرم 

با چه عنوانی؟؟

وزن اولیه 108⬅️وزن امروز7۶⬅️وزن هدف 69
چقدر طول میکشه بگیری؟  سپرده میخاد؟

نه بابا چه سپرده ای با کارتت کار کنی امتیاز بیشتر میگیری گفتم ۳ جور وام دارن مدلای مختلف تازه پشتیبانش هم همش فعاله همه ی سوالاتو جواب میده

عزیزم من دیروز کارتم اومد  چجوری باید اون وام ده تومنی رو بگیرم  با چه عنوانی؟؟

تو قسمت تسهیلات برو ۳ مدل وام داره ببین امتیاز کدومشو داری فقط یکیش پلکانیه بقیه نه

تو قسمت تسهیلات برو ۳ مدل وام داره ببین امتیاز کدومشو داری فقط یکیش پلکانیه بقیه نه

خب من فعلا هیچی امتیاز ندارم 

اینجوری که متوجه شدم برای گرفتن وام امتیازی باید حداقل۴۵۰۰امتیاز داشته باشم و در هر روز حداکثر ۱۲ امتیاز میده  

این یعنی بعد از یکسال وام میتونم بگیرم درسته؟؟

وزن اولیه 108⬅️وزن امروز7۶⬅️وزن هدف 69
2706