2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزممم🙁خودتون خوبین ؟ ❣️

من که تنها بودم خونه... ولی خوبم... اما تا همه جا رو تمیز کنم خیلی اذیت شدم.. از طرفی یه حس ناباوری که اگه کل خونه میرفت رو هوا چی... نمیدونم اصلن یهو چیشد که همه اجاق گاز پر شد از آتیش... الانم از ترس خوابم نمیبره

5 تیر 1403، روز غدیر، عهد بستم که آدم شم.. اراده کن دلم که هیچ، واسه تو من جونمو میدم:)❤️
من که تنها بودم خونه... ولی خوبم... اما تا همه جا رو تمیز کنم خیلی اذیت شدم.. از طرفی یه حس ناباوری ...

اخی عزیزم چیزی نیست نگران نباش خدا بزرگه 

برا اینکه خیالت راحت شه کلا فلکه گازو‌ببند 

اخی عزیزم چیزی نیست نگران نباش خدا بزرگه  برا اینکه خیالت راحت شه کلا فلکه گازو‌ببند  ...

آره بستم از ترسم.... شد یه خاطره وحشتناک تو مغزم

5 تیر 1403، روز غدیر، عهد بستم که آدم شم.. اراده کن دلم که هیچ، واسه تو من جونمو میدم:)❤️