2733
عنوان

پاهای لاغر و رگ دار ......افسانه پاکرو ..🎬😱😕😕💔

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 48 پست
چرا من زیبایی در این خانوم نمیبینم  معمولی هستش ک

😐🤣😐

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از لحن گفتنت مشخصه اصلاااحسودی نمی کنی😑😂

چه دقتی دارید😑 

پاهاش هم زیاد بد نیست 

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
اینم ۲

دوستان به نظرتون این عکس از فاصله چند متری گرفته شده

مهمه برام بگین لطفا

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

بس پاهاش توی کفشا به فشاره رگاش زده بیرون 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
حوب این عیبه الان ؟ خیلیا پاهاشون لاغره و رگهای پاشون زده بیرون ،حتی برای دست هم ... به نظر من که ...

اوکی نظرم عوض شد🙂😐

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
2706