2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2/5 هست غذا نمیجوه....کم اوردم 😭مثل نوزاد میکس میدم ....همه منو مقصر میدونن اما نمیدونن دختر من چها ...

شربت زینک بده اشتهاش بازبشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
کدوم کشور هستید؟راضی هستید؟

انگلستانم. بله راضی ام. فکر می کنم از دایره ی دوستان و همکلاسی های سابقمم هم اکثرا اونایی که مهاجرت کردن راضی ترن. البته چند نفری هم هستن که اصلا حاضر نبودن و نیستن مهاجرت کنن. منم خیلی فکر کردم و به هر حال زندگی تو کشور دیگه مشکلات خودش رو هم داره و منم بعضی وقتا به اینکه چه چیزایی رو از دست دادم فکر می کنم اما روی هم رفته با توجه به شرایط و روحیاتم تصمیم درستی بود. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
مجرد..بیکار..بد اونوق...بدفرم  داداشم هم ۴۲ سالشه مجرد  اون داداشم هم مجرد

عزیز دلم

امیدوارم بهترین ها نصیبت بشه با یک ادم خوب و لایق ازدواج کنی و ادم موفقی بشی

جسارتا چرا برای داداش هات زن نمیگیرین 

انگلستانم. بله راضی ام. فکر می کنم از دایره ی دوستان و همکلاسی های سابقمم هم اکثرا اونایی که مهاجرت ...

همسرتون ایرانی هستن؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
خیلی سخته از  بس فکر کردم شدم مرده متحرک  

فامیل همسنهای من خوشبختن وضع مالی خوب بچه های سالم خونه های بزرگ اونموقع من برا همه چی مشکل دارم

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستین شما هم ان شالله به ارزو هاتون برسین،😊
همسرتون ایرانی هستن؟

نه. انگلیسیه 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
عزیز دلم امیدوارم بهترین ها نصیبت بشه با یک ادم خوب و لایق ازدواج کنی و ادم موفقی بشی جسارتا چرا ب ...

داستانش طولانیه...نوجوانی وجوونیش رفت پای بدهی‌های بابا ومخارج خونه..وگرنه تو فامیل و محل حسن شهرت دارن و کدخدا محل هستن

2801