2777
2789

۴۰ تا توحید نذر کاربرای نینی سایت کردم که بیان مشکلشونو بگن

و اونا هم واسم دعا کنن که هر چی سریعتر شوهرم بیاد سراغم و زندگیم اونجوری که میخوام درست بشه و آبرومندانه برگردم سر زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

دعاکن شاگرد خصوصیام زیاد بشن و درآمد بیشتربشه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

انشالله هرچی میخوای برات پیش بیاد

دعا کن دوشنبه مشکلم حل شه

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

معصومه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

میشه همتون برام دعا کنین حالم خوب بشه و رابطمون درس بشه؟

به قدری حالم بده که حتی گریمم نمیاد دیگه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

برات حمد خوندم

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

به نیت موفق شدنم تو کنکور امسال میشه بخونی🥲

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁