2733
عنوان

خانومهای بالای ۳۰ ک بچه ندارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 84 پست
منم ۳۶ بچه ندارم امسال تازه تصمیم گرفتیم و چندماهی میشه اقدام کردم‌ پشیمون نیستم

انشالله هرچی خیره

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نترس ازدواج می‌کنه تنها نمیمونه

۲تا شوهر خواهرشوهرم تک بچه ان انقدر مشکلات شخصی روحی خانوادگی و ارتباطاتشون شون و دیدم که به این نتیجه رسیدم خواهر برادر داشتن چه نعمتیه کسی که از خونت باشه نه همسر که بتونه از تنهایی و بی کسیت سواستفاده کنه و هرکاری کنه....

من ۳۲ سالمه بچه میخوام ولی خدا نمیده خیلی زیاد منتطرشم

چند ساله منتظری عزیزم ؟

من ۱۲ ساله ازدواج کردم... دیگه ناامید شدم 

دارم زندگی عادی خودمو میکنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
والا منم انقدر اطرافیان میگن دیگه میترسم از بچه دار نشدن اوایل نظرمون کلا رو بچه نداشتن بود ولی الان ...

همین دیگه..

با خودم میگم حتما خدا یه چیز میدونه ک نمیده

یا مثلا میگم تو این تورم و بدبختی بیاد ک چی بشه ..

ولی بازم ته دلم میخوامش 😁🌱

زندگیم خوبه ، مالی ارامشی

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
من یکساله از اقدامم میگذره ،مشکل شما چیه که نمیشه ؟

🥲 بخاطر یکسال اینطوری بهم ریختی؟!!!!!

اسپرم های همسرم زیادی ضعیفه..

ولی کاش انقدر بقیه نگن بدون بچه در آینده زندگیت فلان میشه 

دقیقا این جمله خیلی روی روح و روان منم بازی میکنه

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
2706