2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
چرا

چون وقتی موهامو کوتاه کردم حالم بد بود اصن نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم و اینکه قبلا موهام لخت بود و الان که کوتا کردم حالتش تغییر کرده🤦🏻‍♀️

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
چون وقتی موهامو کوتاه کردم حالم بد بود اصن نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم و اینکه قبلا موهام لخت بود و ا ...

اهاا خودت قیچی زدددی

وای عزیزم 

عب نداره بلند میشه روغن و شامپو تقویتی بزن

پشیمون نشدی گلم

نه بهم موی کوتاه خیلی میاد 

زن پایین همه ش بهم میگه 

موهامو که کوتاه کردم شوهرم هم استقبال کرد البته کلا کار ندارم به کوتاهی و بلندیش

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
اهاا خودت قیچی زدددی وای عزیزم  عب نداره بلند میشه روغن و شامپو تقویتی بزن

آره🥲🤦🏻‍♀️

خیلی بلند بود هیچوقت کوتاهش نکرده بودم فک نکنم دیگه مث قبل بشه🥲

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀