2733
عنوان

بغضی شدم براش🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 6405 بازدید | 115 پست
جوووجە کوچولووووی مننننن😍😍😍اومددددیییی؟؟؟ کیسااافت دلتنگت بودم کجایی تووو؟؟چرا تعلیق شدی دخترررر ...

سلام خوشگلم خوبیییی؟😍🥺

منم ی عاااالمه دلتنگت بودم 

باورت میشه تعلیق ک شدم خاستم کلا نیام دیگ ؟

پیامتو دیدم با شماره مامانم عضو شدم 

زیر ی پست بی ادبی کامنت گذاشتم تنبیه شدم😪

قربونت برم ایشالا قسمت خودت شه 

سلام خوشگلم خوبیییی؟😍🥺 منم ی عاااالمه دلتنگت بودم  باورت میشه تعلیق ک شدم خاستم کلا نیام دی ...

فدات بشمممم عزیز دلمممم.

آرە باور میکنمممم ولی آبروتوووو میبردم اگە نمیومدی😂😂

خیلی منتظرت بودم هرروز سر میزدم بلکە خبری ازت بشە،نت هم نداشتم آزاد میومدم،هر بار شارژمو بە چوخ میدادم ولی زهی خیال باطل😒😒😒

خوب کردی اومدی عشقم

مرسی عزیزمممم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم مرسی شما خوبی ❤️ کاربری جدیدمه جوجمو تعلیق کردن🥲

سلام عزیزدلم خوبی بسلامتی نامزدکردی خیللللللللللی خوووووووشحال شدم عزیزم بهترینهاااااا سرررراااااهت سبز بشه مطمن باش انقدددددد نامزدددددد انقد رابطش با خانوادت خوب میشه که بابات نقل زبونش اسم نامزذت میشه عزیزم غم به دلت راه نده

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
سلام عزیزدلم خوبی بسلامتی نامزدکردی خیللللللللللی خوووووووشحال شدم عزیزم بهترینهاااااا سرررراااااهت ...

سلام مامان طاهای مهربونم 😍

مرسی قشنگممم

اره از همین الان شروع کرده دلبریو😂

کارش درسته 😅چن وقت دیگ منو میفروشن ب این کلا

سلام مامان طاهای مهربونم 😍 مرسی قشنگممم اره از همین الان شروع کرده دلبریو😂 کارش درسته 😅چن وقت ...

دقیقا ،مطمن باش همینطورمیشه که نمیتونی دیگه چیزی بگی چون مشخصه شمادختر عاقلی هستی انتخابت هم مسلما همینطور

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
قربونت بشم من❤️

خدانچنه😘