2733
عنوان

نقاشی کشیدم +📸

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 73 پست
عزیزمممممم ببخشید یه دونه دیگه قبلا کشیده بودم بیا اونو ببین

الهی دورت بگردم مهربون، خدا دلتو شاد کنه  ❤

الان داشتم اشک میریختم که دوباره این پستتو دیدم و ناخودآگاه از مهربونیت لبخند زدم.

خیلی با استعدادی افرین🕷🕸

کجاش استعداده بابا کار خاصی نیست که😂😂😂😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی دورت بگردم مهربون، خدا دلتو شاد کنه  ❤ الان داشتم اشک میریختم که دوباره این پستتو دیدم و ...

قربونت برم من گریه نکن دیگه تو چشمات ماهی داریا میدونی اشک بریزی خفه میشن میمیرن ایشالله لبت بخنده تنها اشک شوق از سر شادی از چشمات بباره🥲❤

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
کیوته  خیلی باحال

خودت کیوتییییییی چشمات قشنگ میبینه مرسیی🥲💖

قربونت برم من گریه نکن دیگه تو چشمات ماهی داریا میدونی اشک بریزی خفه میشن میمیرن ایشالله لبت بخنده ت ...

تو خیلییییی مهربونی، ممنونم از حرفای قشنگت 

برام دعا کن خواهری،توروخدا...

تو خیلییییی مهربونی، ممنونم از حرفای قشنگت  برام دعا کن خواهری،توروخدا...

دورت بگردم محتاجیم به دعا عزیزمی به روی چشم 🥲❤

زیباست👍🏻

😐تو به هرچی میگی قشنگ  

زورم میادااااا🤣😐

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣
عزیزمی یکم ماژیکه اذیت کرد😂😂

ماژیک اذیت نمیکنه

برگه A4 برای ماژیک خوب نیس 

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣
😐تو به هرچی میگی قشنگ   زورم میادااااا🤣😐

به هرچی نمیگم

به هرچی قشنگ باشه میگم😁😁

راستی چرا چند وقته نقاشی نمیکشی؟؟ منتظریم خو😄😄❤

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
به هرچی نمیگم به هرچی قشنگ باشه میگم😁😁 راستی چرا چند وقته نقاشی نمیکشی؟؟ منتظریم خو😄😄❤

😐😐😐😐پ من قشنگه مثل بقیه معمولیم؟؟؟؟ 

راستش من کنکور دارم

۲هفته دیگه‌س😖

😐😐😐😐پ من قشنگه مثل بقیه معمولیم؟؟؟؟  راستش من کنکور دارم ۲هفته دیگه‌س😖

تو که نقاشی هات آدمو سکته میده از بس طبیعیه😍😍😁😁

من همچین حرفی زدم؟ واااااا😁😁😐😐

ایشالا کنکور تو خوب بدی یه رشته خوب که دوس داری💙

دوباره بیایی برامون نقاشی بکشی💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
تو که نقاشی هات آدمو سکته میده از بس طبیعیه😍😍😁😁 من همچین حرفی زدم؟ واااااا😁😁😐😐 ایشالا ک ...

🥺🥺🫠🥲🔪 مرسی  

من فقط خودمو لوس میکنم 

مرسسییی انشالله 

میگم نامرد بیا پی وی چت کنیم🥺🥺🥺 چته خووو

2706