2733
عنوان

باردارم حالت تهوع منو کشته چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم تهوع استفراغ بدمزگی دهن احساس سردی معده افت فشار دارم😐امروز خداروشکر تا الان خوب بودم امیدوار شدم که داره خوب میشه.من فقط میتونم هندونه و گوجه خیار با پنیر بخورم باقی چیزا حالمو بهم میزنه بالا میارم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

دیگه دمیترون تجویز نمیشه 

نخور

B6 بخور

منم حالت تهوع داشتم

البته هفته های پایین 

اما خداروشکر الان که رفتم توی ۱۱ هفته بهتر شدم

انشالله که شما هم بهتر باشین

و خدایی که به شدت کافیست.
من حالت تهوع داشتم قره قروت ترکی حالمو بهتر میکرد ولی اینکه فکر کنی کامل از بین میره هیچ چیزی وجود ن ...

لازمه برم‌دکتر سرم‌بزنه؟ بدنم میلرزه تنهام میترسم‌چیزیم بشه

منم تهوع استفراغ بدمزگی دهن احساس سردی معده افت فشار دارم😐امروز خداروشکر تا الان خوب بودم امیدوار ش ...

دقیقا منم اینا رو میخورم بعد خانومای اینجا گفتن هندونه بچه رو سیاه میکنه 😞

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706