2733
عنوان

قضیه پارسا پیروزفر شنیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 9511 بازدید | 102 پست
خوبه که خودتم جواب خودته دادی اینجا😆 پس دلیل طرفداری و تعصبات چیه ؟

مشکلت اینجاست فکر میکنی من رو کسی تعصب دارم😂😂

من فقط حقیقتوو گفتم اینکه شما نسبت ب بازیگرا و .. گارد داشته باشی بگی مدرک نمیخواد چون بازیگرن پس هر حرفی پشتش دربیاد سندو مدرکه خودش میشه تعصب بیجا جانممم😁😁 

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌
ساده شمایین که انقدر رو همچین آدمایی تعصب بیخود دارین.😁 ۹۰ درصد هنرمندا اینکار ن . اصلا احتیاج به ...

ن عزیزم ب ماها نمیگن ساده ب اونایی ک هرحرفیو باور میکنن این ادمارو  گنده میکنن ساده و ابله ان

این خانم ۶۰۰دونه فالور بیشتر نداشت ۴تا خزعبلات با ی عکسی ک واسه بیست سال پیش رو گذاشته ملت همیشه درصحنه اومدن به به و چه چه میکنن براش از ۶۰۰تا فالور فعلا رسید ب۴۰ کا 

جالبیش هم اینجاست هیچکس هم نمیگه خب ۲۰سال با طرف بودی از کل این ۲۰سال ی دونه عکس خصوصی هم نداشتی بزاری 😂😂

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن عزیزم ب ماها نمیگن ساده ب اونایی ک هرحرفیو باور میکنن این ادمارو  گنده میکنن ساده و ابله ان ...

نخوندم چی نوشتی حوصله بحث رو کسی که هیچ تاثیری رو زندگیم نداره رو ندارم😅

ولی مطمئن باش اگر اون خانوم سند و مدرک نداشت تا حالا صد دفعه پیروز فر اعادیه حیثیت کرده بود 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
پیج این خانم برین خیلی با مدرک سند میگه خیلی جزییات دیگرم گفته...خودم از آقای پیروزفر انتظار نداشتم ...

عزیزم من تحقیق کردم زنه یکم اختلال روانی داره حتی توی پست های قبلیش هم بخونید گفته من بخاطر قرص هام هزیون میگم و اون خانم اصلا مدرکی نداره رو کنه ن عکس شخصی ن هیچیی😂

نخوندم چی نوشتی حوصله بحث رو کسی که هیچ تاثیری رو زندگیم نداره رو ندارم😅 ولی مطمئن باش اگر اون خان ...

کاملا مشخصه نخوندی😂😂

خوبه حوصله نداشتی بحث کنی اینهمه نوشتی اگه حوصله داشتی میخواستی دیگه چیکار کنی😅

خب مسلمه اون بی حاشیه اس اهمیت نمیده تابیشتر ازاین حاشیه براش درست نشه اونم اگه مدرک داشت تاالان رو کرده بود خیالت راحت

دوستان من کاملا‌ قضیه رو مبدونم 

اینم خانم مشکل روانی دارن‌ اگه پست‌ های قبلیشون‌ رو هم ببینین‌ کامل‌ توضیح داده‌ که قرص میخوره

این خانم چند تاتر‌ با پارسا‌ همکاری داشته سر یه تاتر‌ به مشکل میخورن‌ این خانم هم اینجوری میکنه 

هیچ سند و مدرک نیست کلا دو عکس منتشر کرده که اونم از چندین سال پیش بوده در حین‌ همکاری

یه عکس هم پخش‌ نشده که این دونفر رابطه صمیمی داشته باشن 

پس لطفا به این شایعه ها توجه‌ نکنید 

این خانم از ۶۰۰ فالوور رسیده به ۴۰ کا

معلومه هدفش حذب‌ فالور‌ و خراب کردن 

باز یکی معروف شد میخوان عنش کنن

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره...برای رهایی از شر ظالم بگو : فَسَيَكفيكَهُم الله و هو السمیع العلیم🤍حسبي الله و نعم الوكيل🤍خدا برایم کافی و بهترین وکیل هست🤍