2733
2764
عنوان

قضیه پارسا پیروزفر شنیدی

9599 بازدید | 102 پست

من امروز اینستا دیدم.. بازیگر خانم تاتر به اسم بهار مصدقیان در پیچش داستان رابطش با پارسا پیروزفر گذاشته...میگه 18ساله که پارسا پیروزفر با من دوسته و رابطه هم داشتیم و به من گفته این موضوع رو به هیچ کس نگه...در حین اینکه که با این خانم دوست بوده با چند تا خانم و دختر دیگر از ارتباط بوده به هر کدمشون گفته من فقط با شما دوست هستم..یک بار عکس تولدش که خانه دوست دخترش بوده..توسط دوست دخترش پخش شده.. پیروزفر اون دختره رو کتک زده.. میگه خیلی بداخلاق و خیانتکار..میگه یک بار بین ما دعوا شده به مادرم هم فوش داده..... و خیلی از حرف های دیگر درمورد پیروزفر در پیچش گفته.......من پیچش رفتم حرف های که میزد همه با سند و مدرک بود به نظرم دروغ نمی‌گفت .خیلی بیچاره توسط پیروزفر ضربه دیده بود ...

دلم خوش بود تو این سینمایی کثیف ایران یه آدم حسابی با اخلاق هست که اینم اینجوری از آب در آمد..

دیگه به هیچ نمیشه اعتماد کرد 

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

خوب کرده. میخاست باهاش وارد رابطه نشه. چه طوری این اراجیفو باور میکنین

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

خب به ما چه

دختری که به خیال خودش زرنگی کرده پسر سلبریتی تور کرده ، باید فکر اینجاهاشو هم بکنه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2706