2777
2789
عنوان

میشه بیاین :(

59 بازدید | 9 پست

چن ماه پوستم کدر شده زیر چشام سیاه شده یه تایمی سر درد بیخابی شدید داشتم ک رفع شد ابم زیاااد میخورم ولی تاااا پریود میشم علایمم میره باز دو روز بعدش شروع اینی گ میگم پریودم شروع شه میره منظورم یه هفته قبل پزیود نیس شاید کل ماه رو روزش خوب باشم ک این ماه اصلااا نشدم دو هفتس عقب پریودم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مولتی ویتامین دیلی از داروخانه بگیر بگو جامع و کامل باشه همه ویتامین‌ها رو داشته باشه

ممکن کمبود ویتامین باسه؟؟چون زیر چشام خطش افتاده اصلااااا ژنتیکم اینجودی نیس سر دردم شدید داشتم

2799
ممکن کمبود ویتامین باسه؟؟چون زیر چشام خطش افتاده اصلااااا ژنتیکم اینجودی نیس سر دردم شدید داشتم

آره معلومه، من خودم میخورم مولتی ویتامین، خیلی خوبه، مثلا یه ماه بخور بعد یه دوره مثلا ده بیست روزه نخور دوباره سه ماه بخور، یا اصلا یه روز درمیون بخور 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
آره معلومه، من خودم میخورم مولتی ویتامین، خیلی خوبه، مثلا یه ماه بخور بعد یه دوره مثلا ده بیست روزه ...

نزدیک دوسال خیلی رعایت میکنم شیرینیو اجیلو میوه زیاد دوست ندارم جگر گوشتم زیاد نمیخورم حالت تهوع میگیرم اسپیرونولاکتون مصرف میکرد در ماه دوبار پریود بودم الان کلااااا بهم ریختم 

نزدیک دوسال خیلی رعایت میکنم شیرینیو اجیلو میوه زیاد دوست ندارم جگر گوشتم زیاد نمیخورم حالت تهوع میگ ...

خوب اشتباهت اینه آجیل و گوشت و حذف کردی دیگه 

کی میگه گوشت بده آجیل بده؟ گوشت هفته ای دو یا سه بار بخور حتما و آجیل هم اگر بخاطر نمکش میگی بدون شور بخور

بادام زمینی، بادام هندی، پسته، گردو، بادام، یعنی اینقدر اینا مفیدن که نگو فندق، بلوط تخم کدو و آفتابگردون خیلی خاصیت دارن 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️