2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای شوهرم بنده خدا از بس ظرف شسته خسته شده بچم من خودم خونه مادر شوهرمم کلا هممون گرفتیم اون رفته خو ...

خدا حفظش کنه الهی ، خودتم الهی زودتر خوب بشی 

هوای ِ تو ، اجابت ِ تمام ِ عشق است . . . 
😂😂😂 باور کن نبودم الان اومدم 😂😂😂 

حوصلم پوکیدههه نتم ندارم هی یه ساعته میگیرم همه شارژم ب چوخ رفته 😂💔

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
سلام بانو  امیدوارم حالتون زودتر خوب بشه و بهترین ها در سال جدید در انتظارت باشه

سلام عزیزم ممنونم همچنین شما❤️

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
هی خواهر اینقدر حالم بده دلم شکسته نمیدونم از چی بگم فقط دعام کنید برگرده 💔 

انشالله ک هرچی ب صلاحته پیش بیاد❤️ب خدا بسپار اگه اومدنش ب خیرو صلاحت باشه میاد:))

حوصلم پوکیدههه نتم ندارم هی یه ساعته میگیرم همه شارژم ب چوخ رفته 😂💔

اخخ منم

ای واییی بدتره که اینطوریی 😂😂

اگه همراه اولی بسته شبانه روزی بگیر 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨
خدا حفظش کنه الهی ، خودتم الهی زودتر خوب بشی 

فدات بشم عزیزم مررسی❤️

اخخ منم ای واییی بدتره که اینطوریی 😂😂 اگه همراه اولی بسته شبانه روزی بگیر 

چقده چجوریاس؟کلا ده تومن شارژ دارم تا الان کردمش شیش تومن فک کنم 😭😂

2706