2777
2789
عنوان

بی حسی سینه‌ها

96 بازدید | 5 پست

سلام خانوما

من از بچگی حسی توی سینه‌هام احساس نمی‌کردم‌. یه حالتی داره انگار اضافی هستن و مال من نیستن و فقط سنگینیشون به دوش منه.

الانم هیچ حسی ندارم. اصلا احساسشون نمی‌کنم. چند وقتیه فهمیدم بقیه اینطوری نیستن!

خاله‌ام بهم میگه مشکل داری! میگن نقص داری😐

کلید در اتاقمو از دست دختر خاله‌ام قایم کردم توی لباسم. بعد متوجهش نشدم اصلا. گمش کرده بودم نمیدونستم توی لباسمه! در حدی که تماسش با بدنمو حس نمی‌کردم!!

مشکل من چیه؟ جدیه واقعا؟

حتما برو

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر 

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قول یکی از کاربران،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متعهد به قلبم👈🏻💞 «یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ. ❤️اهل سنتم❤️☘️ **برای سلامتی پسرم و شادی روح پدربزرگم یه صلوات مهمونم‌ کن‌خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.
2796
بالاخره اصلا احساسشون نمیکنی یا فکر می‌کنی اضافین سنگینیش و حس می‌کنی😂😐

فقط حس می کنم یه چیزی روی بدنم سنگینه

وقتی دست میزنم بهشون حسی ندارم انگار نیستن!

فقط نقطه اتصالشون با بدنم رو حس می کنم. پایین تر دیگه نه.