2777
2789
عنوان

فهمیدم کسی که دوسش دارم قبلا ازدواج کرده😢

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درضمن ممکنه عقد بوده باشه اسم طرف از شناسنامه پاک شده باشه اگه میخوای بپرسی بنظر من بهش بگو تو قبلا ...

مگه ممکنه اسم زن عقدی هم حذف بشه؟ اگر طلاق گرفته باشه تو شناسنامه اش مشخصه

پرهام عزیزم تو همیشه در قلب منی. همیشه و هر جا با منی. نمیدونم سرنوشت چی برای من و تو در نظر گرفته. نمیدونم ایا روزی قسمت خواهد شد که تو رو دوباره ببینم؟ که دستات رو بگیرم؟ که با هم بریم زیر یه سقف؟ نمیدانم اما هر چی که شد حتی اگر فرسخ ها بین مان فاصله افتاد، اگر جبر روزگار ما را از هم جدا انداخت قلب هایمان عاشقانه برای هم خواهد تپید. دوستت دارم و تا اخر عمرم به یادت میمونم💔

برای دوست من همچین چیزی ‌‌‌‌‌‌‌‌پیش اومد اول فکر کرد شاید ماحرا دوستی یا عقده در نهایت فهمید اقا متاهله خودش رو خواستگار جدی دوستم معرفی کرده بود

کارزار خروج افغان ها رو امضا کن👇https://www.karzar.net/136819
2799

بله خیلی راحت حذف میکنن یکی از آشنا های ما دوبار ازدواج کرد تو هر ازدواج سه سال زندگی کرد و جدا شد  العان شناسنامش سفید پول داد براش پاک کردن

خدا جونم زندگی مو به خودت گره بزن گره ی کوووووووررر
برای دوست من همچین چیزی ‌‌‌‌‌‌‌‌پیش اومد اول فکر کرد شاید ماحرا دوستی یا عقده در نهایت فهمید اقا متا ...

امان از این آدم ها 🤦🏻‍♀️

نگین علینقی🌺 تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
بله خیلی راحت حذف میکنن یکی از آشنا های ما دوبار ازدواج کرد تو هر ازدواج سه سال زندگی کرد و جدا شد&n ...

اما فکر کنم با این وجود تو سیستم کل کشور ثبت بشه 

آبجی من که می خواست ازدواج کنه بهشون گفتند خودش و طرف مقابل قبل از صیغه دائم باید بیان محضر تا ثبت سیستمی هم بشه تا تو کل سیستم ثبت بشه ازدواج کردند 

نگین علینقی🌺 تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
اما فکر کنم با این وجود تو سیستم کل کشور ثبت بشه  آبجی من که می خواست ازدواج کنه بهشون گفتند خ ...

ثبت که میشه ولی از روی شناسنامه پاک کرده یعنی تا تو سیستم نزنن متوجه نمیشن 

خدا جونم زندگی مو به خودت گره بزن گره ی کوووووووررر

بله بطور یقین اگه خانم باکره بمونه حذف میشه و اینکه با شرایطی هم میشه خانمیکه حتی زیر یک سقف هم بوده باشه پاک شده باشه بنظر من در این مورد ببشتر دقت کن 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا