2777
2789
عنوان

گاهی اوقات زندگی در غربت طعم تهوع میده.‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=334117738]باید ادم یه دوست خانوادگی خوب داشته باشه و پیدا کنه  برای این روزها خوبه   ...

ارر ه خیلی صداقت مهمه خیللللی 

منم با صداقت میخوام که نبوده تا حالا 

امیدوارم بتونیم پیدا کنیم 

ای کاش تاپیکی بود برای دوست یابی 

اخه بحث اعتماد هم هست 

درسته ولی کافیه یه وجه اشتراک اجتماعی داشته باشید  اونوقت اعتماد از اسمون میاد سرجاش 😅 

مثلا مثل شما اونم تو غربت تنها باشه 

بلاخره یه جای کار باهم هم دردباشید 

2796
ارر ه خیلی صداقت مهمه خیللللی  منم با صداقت میخوام که نبوده تا حالا  امیدوارم بتونیم پید ...

بعضی چیزها قسمت و روزیه، روزی من نبوده، ان شاءالله بشه یک روزی.

ما خانوادگی روزیمون تنهایی بوده

یادمه پارسال، تو شهر خودمون، خودم در حالیکه مبتلا به کرونا شده بودم، مامانم رو بردم سی سی یو بستری کردم، رو پام نمی‌تونستم بایستم. جلوی میز پرستاری رو زمین نشستم تا کارهای پذیرش رو انجام بدم.

آخ که وقتی یادم میاد چقدر دلم می‌سوزه برای خودم، خودمون 

من تو شهره خودمم هیچ رفت و آمده خانوادگی نداریم بابام تصادف کرد داداشاش چند ماه بعد فقط گفتن مواظب بابات باش دردسر دیگه برا ما درست نکنه اونا حتی زنگم نزدن کلا آرامششون زود بهم میخوره ما هم دوسال تنهایی کشیدیم شدید پسرم افسردگی گرفت خودمم همینجور آخر مجبور شدیم بریم سراغ دوستایی که خیلیم خوشمون نمیومد ولی خداروشکر الان دوستای خوب پیدا کردیم ولی سنشون بالاس اصلا انگار همسن و هم تیپمون نیس تو این شهر