2777
2789
عنوان

گاهی اوقات زندگی در غربت طعم تهوع میده.‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه دارم تنها تر از شما رفتم کلینیک اینقدر حالم بود نمی‌فهمیدم از کجا شماره بگیرم منشی تیکه ان ...

خوب شد اینو خوندم ، یادم باشه دهنمو باز نکنم زرتی یچی بگم به مردم 😶😶😶

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2796
واسه منم خیلی سخت گذشته ولی قطعا روزهای بهتری هست منوشوهرم توی شهرخودمونم غریبیم 

ما بچه اتیسمی داریم 

هرجا که پسرمون میره درب خونه را میبندند 

وبیرونش میکنند  تموم فامیل  همه 

هنوز غربت نکشیدی تو وطن  و تو خونه خودت  😢🥺 

وااای چه سختی هایی که تحمل نمیکنیم و مانند کوه وایسادیم  

تجربه دارم تنها تر از شما رفتم کلینیک اینقدر حالم بود نمی‌فهمیدم از کجا شماره بگیرم منشی تیکه ان ...

باید ادم یه دوست خانوادگی خوب داشته باشه و پیدا کنه 

برای این روزها خوبه 

هیچی تو این دنیا بهتر از دوست خوب خانوادگی نیست 🥺 

خیلی دوست داشتم داشتیم. حیف و هزارحیف که نداریم 

عزیزم من هم ۱۱ سال هست تو غربت هستم . با بچه خیلی سخته . اگر خدایی نکرده مریض بشی . 

خیلی ‌‌. پدر مادرم هم جوون نیستن که بگم هر بار بیاید ‌‌‌ مادرم که هر دفعه میبینمش هم از نظر جسمی هم روحی ، ضعیف تر شده. ولی انگار یکسری زندگیا از زندگی منم سخت تر وجود داره. از روزای کم پولیمون هم  متنفرم.   

[QUOTE=334117738]باید ادم یه دوست خانوادگی خوب داشته باشه و پیدا کنه  برای این روزها خوبه  هیچی تو این دن ...[/QUOT

بستگی به شرایط و سن داره.

من کسی رو که حقیقی بگه که کمک حال هست و تعارف نکنه پیدا نکردم.

هر شب که می‌خوابم از خدا می‌خوام تو تنهایی نمیرم.