2777
2789
عنوان

شوهرم استوری برای عشقش گزاشته عکس

230776 بازدید | 860 پست

اومده استوری گزاشته اول اسم طرف هم روش گزاشته الان همه میفهمن میخاد زن بگیره 

به امید روزی که بیام بگم اخیش غصه منم تموم شده الان دیگه هرروز گریه نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

جدا شدین ؟

من؟ من؟! با منی؟! واقعا؟! اگه با منی ، پس بزار بهت بگم☕ بهت بگم من نمازخوندنو دوست دارم، دیدی یه لحظه هایی تو زندگی با خودت میگی دیگه ته تهشه و اخر خطه ؟ تو یه همچین لحظه هایی فقط نماز نجاتت میده☕ نماز مثل سیم شارژر موبایل میمونه🤔وقتی که خسته از همه ی عالم و آدم میشینی سر سجاده، انگار که دوباره جون میگیری واسه ادامه روزت❤️ اون حال خوبه بعد از نماز خوندنو برای همتون آرزو میکنم❤️راه‌، مسیر، مانع ما نیست❤️عشق، خطر، از هم جدا نیست❤️گفت، به ما، امامِ صادق(ع)❤️هیچ، کجاکربلا نیست❤️خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷اللهم عجل الولیک الفرج 💔چرا تا یک نفر با نظر شما مخالفه پای مذهبی بودنشو وسط میکشید؟ 🍀یعنی فقط منم که دلم معجزه میخواد؟💔خدایا خودت میدونی دیگه، پس قربون دستت بی زحمت خودت ردیفش کن❤️من به شما قول داده بودم براتون تاپیک نذر ظهور(آموزش خیاطی) بزارم و در حد توانم کمکتون کنم اما متاسفانه این روزا خیلی سرم شلوغه ، گرفتار شدم ، در اولین فرصت ان شالله اولین تاپیک نذر ظهور و اولین پست اموزشی رو براتون میزارم ❤️بعضی وقتا لایکتون میکنم فقط برای اینکه بدونید کامنت هاتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم نظر نیستم

شوهر سابق؟

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم /فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم/اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم..........تو مبین اندر درختی یا به چاه/ تو مرا بین کین منم مفتاح راه......سر پنهان است اندر صد غلاف ** ظاهرش با توست و باطن بر خلاف‌‌🤍

شوهرت؟؟؟

زن دوم؟؟چه خاکبرسریه

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎